Ха сега де

Plamen77

Member
направих блог, купих домейн, почнах оптимизация и по независещи от мен причини трябваше да се откажа от него....проблема е че той почна да излиза в резултатите от търсенето а аз не искам това....още повече че прехвърлих самото съдържание на друг домейн и остана голото URL обаче си излиза на челни страници по определени ключови думи...как да кажа на гугъл да ми деиндексира домейна при условие, че не искам да го ползвам за друго? :evil:
 
От: Ха сега де

През Google Webmaster Tools става този номер.

знам ама как да валидейтна домейна ? къде да сложа метамаркера ? няма шаблон няма нищо, само гол домейн..единственото което ми идва наум е само да асоциирам някакъв тестов блог към него за да мога да дам no follow в уебмастър тулса...ама дори и тогава няма да стане щото това са стари URL които се виждат в гугъла, не е само индекса а и вътрешни страници, които вече не съществуват...
 
От: Ха сега де

Ми не може ли да качиш файла в главната директория, защо трябва да е с мета. Избери в web master tools "валидация чрез файл" и готово.
 
От: Ха сега де

Така блокираш достъпа на всички роботи до сайта ти:

.htaccess
Код:
User-agent: *
Disallow: /

Има вариант да докажеш на Google Webmaster Tools, че сайтът е твой като запишеш файл с определено име (вместо с meta).
 

Горе