ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

matrixbglan

Active Member
Значи чуда се кое да избера ?...хостгатор бейби план за година + домейн ми идва
60$ хостинга+15$ домейн=75$
Докато блухост със тази им оферта черен петък
Код:
https://www.bluehost.com/
намалението им е от 6.95$ на 3.95$ + Домейн Who is прайвъси което нормално е 5$ на година тука е фрее.
цялата работа с блухоста ми излиза 60$ с включен домейн.ком

Кажете коя от двете оферти да избера.. Гледах и офертите на fatcow ама тия нямат крон джобс което ми е е супер важно(блу хост и гатора имат крон нали?)


Също ме интересува къде пускат повече промоции блухост или гатор като ми потрябва нов домейн не ми се ще да давам по 15$ с гатора всеки път > >
Ако някой може да изкочи с по добра оферта ще се радвам да я чуя :oops:
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Бате, я кажи как го докопа това намаление за блухост, че като пробвам да се signup-на и иска да ме charge-ва с 6,95$/месец, а нещо не виждам поле за въвеждане на купон?
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Oх объркал съм се 4.95$ не 3.95$ иначе няма никакви купони от главната страница си цъкваш сайн ъп и така
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Странно, но и на мен ми показва $6.95/м
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Мисля да поръчам от блухост, просто ми се виждат по-свестни от гейтърите...

topweb - имаш репутация от мен :)
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Мене все ми вади 4.95$ за година а за 3.95$ трябва минимум 2 години ? При вас как е
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

matrixbglan, в момента сякаш най-изгодните домейни са от GoDaddy, купих .com на цена 7,50 $ , не е нужно да се обвързваш с алигатора или блухост за домейна, от тях можеш да ползваш само хостинг :)

ето кодове Godaddy Promo Code $7.48 .com domain registrations
Coupon Code : cjc749t2

Godaddy Promo Code $7.49 .Com domain registrations
Coupon Code : cjc749dom
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Caprice аз съм регистриран в годеди но мога ли веднага след като купя домейн и да го пренасоча към блухост или гатора примерно?
Защото последно гледах че трябва да чакам 60дни и плаща ли се за пренасочването ?
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Пич, веднага можеш да си насочиш ДНС сървърите на домейна към блухоста или гейтъра, това за 60-те дни е за продажбата му на трето лице, трансфериране и разни там простотии от тоя сорт ;)
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Matrixbglan, Не трябва да чакаш, прехвърлят се за броени минути. Аз така направих, веднага се пренасочват :) Само сменятш неймсървърите с тези, които ти дават от хостинга и си готов, нищо не се плаща
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Bluehost е подходящ да си качите на него много малки и ненатоварващи сайтове. Спокойно може да нахвърляте до 50-тина сайтчета.
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Мерси сладури. Сега пак обаче остава да избера гатора + домейн от годеди 65-67$~ или БЛухост с включен домейн и who is privacy за 60$

Кой е по добрия избор и защо ? Какво в повече има гатора че да дам 7$ повече и да го взема него.
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Къде е на блухост офертата че не я видях в сайта?
 
От: ХостГатор vs. БлуХост Кое да избера СПЕШНО!

Ако все още търсите и не сте се записали при БХ/ХГатор ми пуснете по едно лично за оферта за споделен хосгинг, VPS или нает сървър ...
 

Горе