Хостиг, където трудно свалят съдържание

Айде да не ми казвате че съм психар. Защото в момента се клевети по мой адрес. Скъпи вещи изчезнаха, измислиха ми ограничителна заповед. Над месец не съм си виждал децата. Един човек който по цяла вечер само по фейсбук и тубата стои ми отне всичко, и даже си взе хард диска, където са системните логове на активността му.
И сега аз съм психар.
аз като ти чета глупостите ... децата няма да искат да те видят ... не ти тях...
 
Не знам защо така ми скачате. Кое е правилното? Да подам и другата бузка ли?
Децата искаха да ги гушна преди няколко дни в случайна среща. Аз трябваше да бягам заради измисления емоционален тормоз.
Те винаги са предпочитали при мен.
Ама не ми се обяснява повече. Няма смисъл явно. Мъжете са виновни за всичко. Жените закона ги закриля. Те не носят отговорност никога.
 
Последно редактирано:
Кофти ситуация, но е добре да се мисли трезво. С тези неща, които мислиш да качваш онлайн, никой няма да спечели, най-малко ти. Ако ще има дела, изчакай всичко да мине и тогава ако все още смяташ, че ще ти олекне - пускай детайлите онлайн. В смисъл ако няма повече какво да губиш и ако това ще ти е някакво облекчение - окей, но според мен винаги има какво още да се загуби.
 
Не знам защо така ми скачате. Кое е правилното? Да подам и другата бузка ли?
Децата искаха да ги гушна преди няколко дни в случайна среща. Аз трябваше да бягам заради измисления емоционален тормоз.
Те винаги са предпочитали при мен.
Ама не ми се обяснява повече. Няма смисъл явно. Мъжете са виновни за всичко. Жените закона ги закриля. Те не носят отговорност никога.
изобщо нищо не си разбрал от досега написаното ! Ама грам нищо! В случая заради твоето глупаво ЕГО и това на бившата ти жена страдат децата! Докато не го осъзнаеш ще си все зле в живота и като гледам яко започваш да дълбаеш дъното на блатото !
 
Ако си решил да се бориш за правото да виждаш децата, тази глупост която си решил ще ти стопи и малките шансове в съда да докажеш, че заповедта по ЗЗДН е базирана на неверни свидетелски показания. Прецени си колко са ти ценни децата и тогава го съпостави със собственото си его.
 

Горе