Хостинг и whois защита

georgitm

New Member
Здравейте!
Скоро имам намерение да пусна един торент тракер и смятам да го пусна на хостинг от hostgator, защото до сега от тях съм нямал лоши впечатления. Вие как мислите?
Другото което ме интересува, те предлагат ли защита от whois?
 
http://www.hostgator.com/tos/tos.php
Violations of the Terms of Service will waive the refund policy.
............................
5) Run any bit torrent application, tracker, or client. You may link to legal torrents off-site, but may not host or store them on our shared servers.
 
От: Хостинг и whois защита

Who is защитата се предлага от регистратора на домейна, не от хостинга. Или ти го знаеш това и ще вземаш домейн от тях?
 
От: Хостинг и whois защита

Всъщност мислих да си взема домейн-а от тях.
В такъв случай, щом хостгатор не предлагат хостинг за торент тракери, бихте ли ми препоръчали някой хост, който предлага това.
Сега се спрях на leaseweb, тъй като чета че замунда и арена се хостват от този сайт. Дали този план Cloud Hosting, който е за 9 евро ще ми свърши работа. Не задруго, ами просто в началото няма да мога да вложа много средства. Другото което ме интересува е каква да е операционната система и колко битова да е?
 
Последно редактирано:
От: Хостинг и whois защита

Всъщност мислих да си взема домейн-а от тях.
В такъв случай, щом хостгатор не предлагат хостинг за торент тракери, бихте ли ми препоръчали някой хост, който предлага това.
Сега се спрях на leaseweb, тъй като чета че замунда и арена се хостват от този сайт. Дали този план Cloud Hosting, който е за 9 евро ще ми свърши работа. Не задруго, ами просто в началото няма да мога да вложа много средства. Другото което ме интересува е каква да е операционната система и колко битова да е?

1. Съвет - не се занимавай с глупости
2. Ако съответно пренебрегнеш 1., зависи какво натоварване очакваш... и споделен хостинг ще ти свърши работа
 

Горе