Хостинг компании чуждестранен пазар

alfina87

Active Member
Повечето теми, които разгледах са доста стари май, та кой хостинг доставчик бихте препоръчали за чуждестранен пазар (примерно САЩ)? Надежден за старт на малък сайт. :)
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

Доволен ли си от тях? Аз за тях също си мислех...Мнения за: Bluehost.com?
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

много съм доволен от тях..
отлична поддръжка ( ако ти се налага ) и добри сървъри .. до момента ми се е налагало да ползвам поддръжката им 1-2 пъти , като винаги съм получавал професионална помощ и отговори в рамките на минути..
В интерес на истината.. от всичките хостинг компании , върху които имам клиентски сайтове, с тях съм имал най-малко проблеми .. да не кажа никакви :)
няма да съжаляваш
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

Siteground бяха доста добре до преди 2-3 години. Ако ти се плаща след първата година по 107$ за хостинг може да ги пробваш. Всъщност те са българи. Що се отнася до подръжка - добри са или поне бяха. Аз лично на два пъти съм пускал оплаквания срещу тях в Ripoff Report защото ми билваха на последователен план без да ме оведомят и без да знам. Има доста други оплаквания от тях в същият контекст.
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

iPage и HostGator са добро попадение според мен. Ако ти трябва случайно VPS, Linode са добри т.к. предлагат включен трафик в плановете си, за ралика от Rackspace.
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

Първо отговори на въпроса за какво ще ползваш хостинга сега и какви са ти плановете за развитие. Прости сайтове могат да се хостват почето на всякъде и няма да има голяма разлика. Принципно гледай цената за подновяване и броя допълнително домейни и бази данни както и възможностите за бекъп. Няма перфектен доставчик на услуги, има такива които ти пасват.
 
От: Хостинг компании чуждестранен пазар

И аз препоръчвам hostgator. Досега не съм имал проблеми с тях!
 

Горе