Цена на сайт - дилема :)

От: Цена на сайт - дилема :)

Ади написа двата поста, които нямат нищо общо с темата, а на един келеш му се иска да не е разбран.
 
От: Цена на сайт - дилема :)

harkon ето още един несвързан с темата ......
само не се тревожи ....и моите "смислени" мнения понякога хората не разбират :)
 
Последно редактирано:
От: Цена на сайт - дилема :)

Ади написа двата поста, които нямат нищо общо с темата, а на един келеш му се иска да не е разбран.

Те твоите щото бяха точно по темата. Аре много поздрави на майка ти от един келеш да и предадеш...
 
От: От: Цена на сайт - дилема :)

Те твоите щото бяха точно по темата. Аре много поздрави на майка ти от един келеш да и предадеш...
Как се радвам, че сам доказа моите думи. Такива кухи лейки като тебе има много във форума, но трябва да знае къде да ги "пипне" човек, за да изпростеят. :D
 
От: Цена на сайт - дилема :)

Не, не знаеш къде да "пипнеш" предишния ми пост го написах защото не съм човек който ще си мълчи и мразя да ме обиждат при положение че аз не съм обидил никой с нищо.
 
От: От: Цена на сайт - дилема :)

Не, не знаеш къде да "пипнеш" предишния ми пост го написах защото не съм човек който ще си мълчи и мразя да ме обиждат при положение че аз не съм обидил никой с нищо.


И аз няма да си премълча този път ......май че въобще е против правилата на форума някой да се заяжда и обижда останалите , което harkon доста често си позволява да прави......различия в мненията не е основание за подобно поведение тук.
 
Последно редактирано:
От: Цена на сайт - дилема :)

Get Stupid or Die Tryin', gangster, куха лейко...

Кво искаш сега да те наредя и по този начин да докажеш колко си умен ли кво? Избивай си комплексите на друго място.:mad:
 
От: Цена на сайт - дилема :)

Лайна като теб, които обиждат на майка ги спасява само дистанцията.
 
От: Цена на сайт - дилема :)

Ти чел ли си си твоите мнения как обиждаш хората. И какво ще направи едно мижаво банково чиновниче ако я няма дистанцията а? На мен само едно от заведенията ми изкарва повече на ден от колкото ти на месец, като постигнеш нещо повече от попълване на вносни бележки и си избиеш комплексите пак ще говорим.

Няма да пиша повече щото има един лаф, че по-тъпия отстъпва.:wink:
 
От: От: Цена на сайт - дилема :)

И какво ще направи едно мижаво банково чиновниче ако я няма дистанцията а?
Всичко, което пожелае. Въпрос на информация и желание. Парите не те спасяват глупако.
 
От: Цена на сайт - дилема :)

skandalni ste prosto :D nqma takav forum ve4e

Не скандални -смешни бием по рейтинг Комиците и Шоуто на Слави:lol:
Човек като изпростее покрай някой хора така става:lol:

PS: Ще помоля някой от модераторите се намеси и да прочисти темата защото я оспамихме много яко за което лично се извинявам на @dekemvri
 
Последно редактирано:
От: Цена на сайт - дилема :)

Няма проблем :) Важното е, че стана интересна тема :)
 
От: Цена на сайт - дилема :)

Няма проблем :) Важното е, че стана интересна тема :)

чак пък интересна :)

dekemvri извинявам се , че някои не можахме да прозрем дълбокия смисъл на въпроса по темата , но за сметка на това пък хубаво си проличаха и видях други работи .
 
Последно редактирано:
От: Цена на сайт - дилема :)

Да пролича си простащината ни включително и моята, за което пак се извинявам:(
 
От: Цена на сайт - дилема :)

gangster не визирах теб и нямах точно това предвид но се замислих , че всеки ден има такива случаи във форума вчера ти беше предизвикан поради необясними за мен причини , утре може да съм аз изобщо всеки от нас може да се озове в такова полужение включително и тези които го предизвикват .......търпение май му е майката само....
 
Последно редактирано:
От: Цена на сайт - дилема :)

Има защото админите са добри хора и позволяват малко повече своеволия. Тяхната позиция я разбирам защото ако тръгнат да се занимават с всяка простотия тук трябва да станат пъдари. :)

Аз по принцип не харесвам разправии обаче harkon от както е дошъл обижда с причина и без причина и в всяка 2-а тема нарежда някой. И преди да пиша в тази тема чето една друга кадето harkon се беше нахварлил без причина на човек и малко се издразних.

Въпреки всичко без лоши чувства...:)
 
От: Цена на сайт - дилема :)

тъй ами купон без разбор на другия ден не може :)
 
От: Цена на сайт - дилема :)

Жегата удря много яко някои хора... :shock:
 

Горе