Цените на фейсбук страниците

MihailMihov

Well-Known Member
В момента цените на страниците с активни български харесвания са може би малко над 1ст. за човек. Чудя се на къде ще вървят тези цени след известно време. Нагоре; надолу; ще си останат същите ? Струва ли си инвестицията във страници ?
 
От: Цените на фейсбук страниците

Абе половината потребители от тука имате страници, а темата няма нито един коментар. Не е ли важно това ? И аз лично също се интересувам и не знам къде да намеря подобна информация ..
 
От: Цените на фейсбук страниците

Според мен цените ще паднат. Предлагането на страници е прекалено голямо.
 
От: Цените на фейсбук страниците

Според мен цените ще паднат. Предлагането на страници е прекалено голямо.
Те вече сериозно паднаха от няколко месеца насам :) Не мисля, че ще падат сериозно от тук нататък и , ако падат, ще е не заради голия факт, че има прекалено голямо предлагане, а че страничките, които се предлагат масово са правени със разни шашми и най-вече, че така добавените фенове в графата 13-17 годишни обикновено са с процент над 50 ;)
 
От: Цените на фейсбук страниците

Цените ще се качват, защото търсенето се качва
Изобщо не е вярно, че в момента има голямо предлагане.
Напротив- предлагат се страници с по 10-15К фена
Ако знаете страница с над 100К, която се предлага, познавам хора, готови да купят(стига цената да е разумна).
 
От: Цените на фейсбук страниците

Цените на страниците няма да падат,но тези,които са над 100 хил. ще стават все по-ценни и търсени,защото първо са рядкост,второ около 80 % от големите страници са собсвеност на 3-4 фирми.
 
От: Цените на фейсбук страниците

Все по-трудно става развитието на страница ... и безплатно почти няма начин :)
Затова мисля, че цените ще се вдигат. До скоро беше доста евтино да набавяш фенове с фейсбук реклама, но напоследък цената за реклама и там се вдигна ...
 
От: Цените на фейсбук страниците

аз имам една страница и се пуснаха само двама люде другите нещат а я предложих на поне 30
как да накарам народа да харесва нали не плаща и пак неще тая сган
 
От: Цените на фейсбук страниците

около 80 % от големите страници са собсвеност на 3-4 фирми.
Така е. Обаче си управляват страниците доста некадърно :rolleyes:
 
От: Цените на фейсбук страниците

И според мен цените няма да падат. Това ще е и в момента е един доста ценен ресурс,жалко че доста хора продават страниците си на безценица.
 

Горе