Продава се: Цял бизнес и един от най-яките онлайн магазини.

Дискусията в 'Продава се' стартирана от DonMakaveli, Май 8, 2019.

1. DonMakaveli

DonMakaveli Well-Known Member

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,101
    Харесвания:
    69
    Точки:
    48
    Здравейте,

Излизам с една уникална оферта за продажба на цял бизнес – работещ онлайн магазин за мъжки и дамски УНИКАЛНИ дрехи, луксозно бельо, бански костюми – над 10 000 продукта, с възможност за добавяне на още 40 000 продукта. Както и продължаващо партньорство с 5 големи производителя и най-големия склад в Полша за луксозно бельо с над 5000 кв.м. площ.

Ще се опитам да посоча всичко най-важно, което включвам в тази сделка, както и за самия магазин.

Какво получавате?

Получавате целия бизнес от А до Я.

5 на брой партньори – производители и складове в Европа – безценно. Продължавате по отъпканата пътека.

В сайта има:

Сайтът е изграден на Оpencart платформа с bestseller тема.

SEO Complete – 100 долара – най-мощният СЕО модул.

Кеш модул на NitroCache – 120 долара

Платена Opencart bestseller тема – 60 долара

Уникален модул за качване на продуктова снимка само с линк. Бързо и елементарно.

90 продуктови категории оптимизирани, в едно с текст с дължина по 200-300 думи всяка една.

Модул за GDPR

Модул за бърза поръчка от Isenselab – 20 долара

Работещи ъпдейти за импортване и ъпдейтване на продукти (по-надолу ще намерите повече информация за това)

One Checkout модул за поръчка на една страница.

Модул, настроен за доставки в целия свят с DPD и Български Пощи. Винаги може да се добавят още опции за други куриери. Доставките в България са с опция – Еконт и Спиди.

Модул от isenselab за разпознаване на IP, и автоматичното отваряне на сайта в предварително зададена валута и език. Примерно немец като посети сайта, се отваря ЕНГ с Евро валута.

Магазинът е на БГ и Енг език. Възможност за добавяне на още езици.

От скоро събира и имейли, в момента има база с малко под 1000 имейла. Изпращането до 1000 абоната е безплатно от въпросния сайт.

Немски нает сървър от server4you с месечна такса 21 евро.

Facebook страница, Pinterest акаунт.

За онлайн магазина

Магазинът започна да се изгражда през м. Януари 2018 г., изграждането му продължи до есента на същата година. През това време фирмата работи по:

- Израждане на визията

- ‘’Наливане’’ на близо 10 000 продукта.

- Изграждане на вътрешна оптимизация

- Оптимизиране на скоростта – чрез кеш модул и допълнително намаляване на броя заявки на страница.

Всеки един партньор ни е предоставил експортен файл, който наш програмист го е преработил, след което всички продукти се импортват в нашата администрация. След което ние превеждаме продуктите и ги добавяме в съответната категория.

Периодично стартираме ъпдейт на продуктите, за да се актуализират тяхната наличност. Който продукт е изчерпан, той се скрива от клиентската част.

Какви продукти се предлагат:

- Продуктите са от големи европейски брандове на достъпни цени. Не се предлагат китайски продукти. Всичко идва от производители-партньори до Вашата врата с международните европейски куриери.

- Брандовете и стила на мъжките и дамски дрехи нямат алтернатива на българския пазар. Най-високо качество. Топ брандове от европейския и световен пазар.

- Луксозното бельо е от най-високо качество – десетки хиляди продукти от НАЙ-ГОЛЕМИЯ полски склад, с всички налични продукти, готови за изпращане към вас.

Какъв оборот генерира?

За сайта който има похарчени 1000 лв за реклама във Фейсбук оборота е близо 30 000 лв за 6 месеца, или средно по около 4500-500о лв. месечен оборот. Пак повтарям – това е на самотек. Рекламни кампании не са правени, освен ФБ за въпросните по-горе 1000 лв. Надценката е двойна.

Трафик към сайта 01.11.18 – 30.04.2019

Общ трафик: 37 479

Ноември 18 г. – 6400, Април: 9000 – което показва прогрес.

Гугъл трафик: 19309

Ноември 18 г. – 3300, Април: 4600 – което показва прогрес, отново подчертавам без реклами.

Какви възможности има?

Неограничени. В България много се харесва магазина. Много е свеж и продуките се харесват. Конверсията е уникално висока. С възможността за реклама този магазин буквално може да ‘’гръмне’’ Заради англоезичната версия може да ‘’налазите’’ и европейския и световен пазар.

Цена и подробна информация:

Цената и цялостната информация ще предоставя само и единствено на лице или фирма, която наистина е способна и готова да закупи този бизнес.

----

Може да се свързвате на ЛС с мен. За сериозни намерения предоставям телефонен номер също на ЛС.

Успешен бизнес ви желая.

2. Fr3aky

Fr3aky New Member

Рег.:
    Февру 22, 2019
    Съобщения:
    8
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Привет,

Може ли цената, линк към магазина и повече информация на ЛС?

Поздрави

3. DonMakaveli

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,101
    Харесвания:
    69
    Точки:
    48
    Отговорил съм на всички.

4. daynnite

daynnite Active Member

Рег.:
    Окт 29, 2009
    Съобщения:
    860
    Харесвания:
    38
    Точки:
    28
    Професия:
    Webmaster
    Място:
    Bulgaria
    може ли цена линк и за колко време става доставката :)

5. Tvt

Tvt Member

Рег.:
    Апр 7, 2019
    Съобщения:
    31
    Харесвания:
    0
    Точки:
    6
    Малко повече информация на ЛС?

6. DonMakaveli

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,101
    Харесвания:
    69
    Точки:
    48
    Всички заинтересовани може да ми пишат. Отговорил съм на всички до сега.

7. icogiev

icogiev New Member

Рег.:
    Май 2, 2019
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Аз също имам интерес. Поздрави.

8. Esen

Esen New Member

Рег.:
    Февру 9, 2019
    Съобщения:
    20
    Харесвания:
    4
    Точки:
    3
    Защо го продаваш ???
    https://complex.bg/
    С малко ровене видях, че имаш още няколко онлайн магазина които предлагат еднакви или сходни стоки.
    Или тия магазини не са твои просто има съвпадение в адреса?

9. DonMakaveli

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,101
    Харесвания:
    69
    Точки:
    48
    На всички съм отговорил. Който има интерес, може да ми пише на ЛС.

10. DonMakaveli

Рег.:
    Апр 18, 2009
    Съобщения:
    1,101
    Харесвания:
    69
    Точки:
    48
    Отговорил съм на всички.

11. kravaykov

kravaykov Member

Рег.:
    Авг 29, 2008
    Съобщения:
    95
    Харесвания:
    4
    Точки:
    8
    Място:
    Sofia
    Имам интерес, може ли цена

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice