Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

the.rampage.rado

Well-Known Member
Идва черния петък и е време да изчистим малко складовете.

Аз мисля да пусна всички стари колекции на голяма отстъпка (т.е. 10 и нагоре процента над нормалната ми отстъпка, т.е. дори вече ще се вътря но идеята е да изчистя склада от непродаваемите неща), всичко що е дропшипинг на нормална отстъпка и нещата, които се търсят в момента и са в актуални колекции на нормална отстъпка и може би + 5% за дадени артикули, за да не е еднообразно.

Мисля да го въртя това три дни - петък, събота и неделя.

Също така отстъпките ми ще важат за арникули on demand също. Което е хубаво - поръчваш, нямат го, ама идва след 2-3 седмици точно за Коледа.

Въртя във фейса обикновени публикации за феновете ми и вече съм пуснал обявка в един специализиран форум, но ще пусна и специална тема там. Слайдера се върти вече 1 седмица.

Имам клиенти, които явно чакат отстъпките, добавили са продукти в кошницата и чакат. Да видим дали ще поръчат.

Вие какво ще организирате? Как го рекламирате?
 
От: Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

Идва черния петък и е време да изчистим малко складовете.

Аз мисля да пусна всички стари колекции на голяма отстъпка (т.е. 10 и нагоре процента над нормалната ми отстъпка, т.е. дори вече ще се вътря но идеята е да изчистя склада от непродаваемите неща), всичко що е дропшипинг на нормална отстъпка и нещата, ...

Доколкото знам отстъпката на т.н. "черен пътък" е около 80%, всичко по-различно от това е просто меко казано подигравка!
 
От: Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

Сигурно... в Америка и страните където ценообразуването е х3, х4, може и 90% да си позволят...

Говорим за KLETA MAIKA BALGARIA... където както знаем малко мафиоти..., опс картели, опс чесни търговци де могат да си позволят да работят на такава надценка.
 
От: Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

Ми така като гледам какви "промоции" пуснаха двата лидера в електрониката в България, аз с моите жалки -15-40% съм си направо титуляр...
 
От: Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

Ми така като гледам какви "промоции" пуснаха двата лидера в електрониката в България, аз с моите жалки -15-40% съм си направо титуляр...
Струва ми се, че Черния петък е актуален само в Предприемач.ком , отстъпките са действителни от услуги и цени обявени още преди месеци :)
 
От: Черен петък - вие какви промоции ще пуснете?

Уек ъпдейт.

Склада не се "изчисти", но определено имаше положителен ефект.
Рекламата беше 1 седмица преди това в специализиран форум, 1 пост в голям БГ форум и 1 ден преди това във фейсбук страницата ни, неплатено обикновено съобщение.

Догодина ще е по-дълга определено. Тази година имаше продажби дори, които не ги очаквах.
 

Горе