"Черен петък" в host.bg само на 14 август

От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Лошо не село за тях, или поне аз не съм чувал.
 
Записвам се за темата, че имам нужда от хост, да ги изпробвам с някой план.
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Записвам се за темата, че имам нужда от хост, да ги изпробвам с някой план.

Направо утре ги пробвай с този за 32 лв...той е най-добрият, предлаган от тях и съответно най-изгоден в случая на 90% отстъпка.

Иначе за качеството - един форумец, който ми поддържа сайта ми каза, че админ панела им е смотан в сравнение със superhosting. И ми показа слабите им места като това, че май backup на сайта се прави веднъж седмично, което е тъпо. Но може да има цака...
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Направо утре ги пробвай с този за 32 лв...той е най-добрият, предлаган от тях и съответно най-изгоден в случая на 90% отстъпка.

Иначе за качеството - един форумец, който ми поддържа сайта ми каза, че админ панела им е смотан в сравнение със superhosting. И ми показа слабите им места като това, че май backup на сайта се прави веднъж седмично, което е тъпо. Но може да има цака...

Няма да ми се наложи. Реших да си взма друг хост и съм предоволен.
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Кога го взе кога стана предоволен?!?
Няма и 24 часа откак се записа в темата?
 
Последно редактирано:
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Кога го взе кога стана предоволен?!?
Сутринта. Сайта литна, проекта е страшно омотан и съпорта ми помогна да го приеместя, цял ден си играхме, но всичко е 6 за момента. От предните ми постове си личи къде съм вече, но не съм от хората които ще почнат да рекламират хоста на който са.
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

При мен досега не се е получавало така...

От 2 дена е така или по скоро беше.
Аз платих през 2ко.ком снощи в 4 часа и още не ми отчело плащане.
Други с подобен проблем ?
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Панела е много удобен.
Лошото е, че ми активираха хоста без потвърждение от 2ко и сега с чудя да качвам ли нещо изобщо. Да не ме резнат утре ако не дойде мейла за потвърждение.
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Панела е много удобен.
Лошото е, че ми активираха хоста без потвърждение от 2ко и сега с чудя да качвам ли нещо изобщо. Да не ме резнат утре ако не дойде мейла за потвърждение.

2co потвърждават всичко ръчно, т.е. техен служител трябва да потвърди операцията. Затова се получава забавянето. Ще дойде потвърждението, но просто ще се позабави...
 
От: "Черен петък" в host.bg само на 14 август

Пуснах един тикет в 2co.cоm
 

Горе