Честото променяне на дизайна и как това се отразява на индексирането в google

Моето мнение е, че страниците са правят за хората, не за машини алгоритми, ботове и т.н.
Грешно!
Направи най-уникалния сайт и забрани достъпа на ботовете - да видим резултатите. :D
Видимото на сайт от хора се прави за хора. Невидимото от хората се прави за ботовете.
Всеки сайт е дуалистичен по направа. И точно затова SEO-то на всяка страница започва с on page.
 
Да, направил съм го - блокирал съм разни Маджесик, Лексита мексита, и нямам проблем с резултатите.
Какво очакваш, тук 90+ процента от хората, смятат, че думата сайт == Wordpress блог + няколко статии.
 
блокирал съм разни Маджесик, Лексита мексита, и нямам проблем
Айде пак, в литературен аспект, дано схванеш това, което си цитирал: правиш ли разлика между ботове и ботовете?
(ако имаш нужда от още по-детайлно, мога да го поясня още)
 
...(ако имаш нужда от още по-детайлно, мога да го поясня още)

След вчерашните ти "разяснения" за моята личност, който в крайна сметка са модерирани, нямам никакво желание да водя дискусия на тема разлика между ботове и ботовете...
За съжаление, вицът за разликата между американски, руски и български форум не е точно виц...
 
Прави се умно, плавно преминаване и най-важното - вдигане на важните параметри (User Experience, Loading time, Structure, Content....)...и няма да имаш проблем. Разбира се,има още някои други неща, но общата картинка споделям. ;)
 

Горе