вълнува ме едно въпросче от известно време за EBAY

hit4o

Member
Та въпроса е какви стъпки трябва да премида за да стане идеята ми реалност.
Купувам от EBAY стоки и продавам В кварталния магазин. и всичко да си е легално без скрито покрито

практическата част е ясна - купувам и после продавам ( практикувам го и в момента но само онлайн и по малко да си чешам крастата)
обаче юридическата част ми куца доста (фактури , такси, мита , фирмен акаун в ибей?

ако има някакво четиво по въпроса ми тук явно ми е обягнало щом пускам нова тема

благодаря предварително на отзовалите се
 
От: вълнува ме едно въпросче от известно време за EBAY

Не мога да разбера какво точно искаш да попиташ. Купуваш от ибей и продаваш в сайт за обяви например. Защо ти е фирмен акаунт в ибей, след като не продаваш там, а и можеш да си купиваш като физическо лице без излишни разправии. Ако искаш да извършваш търговска дейност без значение онлайн или офлайн трябва да имаш регистрирана фирма.
 
От: вълнува ме едно въпросче от известно време за EBAY

точно така искам да извършвам търговска дейност фирмата е наи лесна имам една готова за старт по всяко време
но въпроса е как да легализираме нещата с фактурите
 
От: вълнува ме едно въпросче от известно време за EBAY

точно така искам да извършвам търговска дейност фирмата е наи лесна имам една готова за старт по всяко време
но въпроса е как да легализираме нещата с фактурите

Фактура ти се издава за сяка закупена стока по EBAY
 
От: вълнува ме едно въпросче от известно време за EBAY

Е да но нали на физическо лице ми ги издават а трява да са на фирмата как да стане това

Ami mnogo prosto registrirash account na firma
 

Горе