въпрос за гугълските реклами и партньорските програми

marta

New Member
Здравейте,
От скоро имам блог и съответно AdSense. Проблема ми е следния:
Имам реклами във вид на банери и линкове из темите си на партньорска програма. Снощи видях, че тяхна реклама се е появила в гугъл.
На страниците на блога ми има теми със съдържание, насочващо към партньорската програма и гугълска реклама с техен адрес.
Това нарушение на правилата на AdSense ли е?
Търсих информация по въпроса из нета, но не открих.
Опитах се и да я блокирам за всеки случай, но не съм сигурна дали успях, а и ми изписа, че блокирането ще е факт след ден.

Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем бих му била много благодарна, ако ми каже как се процедира в такъв случай.
Благодаря предварително:)
 
От: въпрос за гугълските реклами и партньорските програми

Не е нарушение - можеш да слагаш каквито си искаш реклами (само не трябва да са от забранените - за възрастни, хазарт, лекарства с рецепта - вж. програмната политика за подробности).
 
От: въпрос за гугълските реклами и партньорските програми

Не е нарушение - можеш да слагаш каквито си искаш реклами (само не трябва да са от забранените - за възрастни, хазарт, лекарства с рецепта - вж. програмната политика за подробности).

Много благодаря за бързия отговор :)
Рекламите ми са парцалки, обувки, гримчета....такива неща.
Чудесно е, че не е необходимо да блокирам гугълската реклама на партньорската програма, защото съм настроила адсенсе да допуска рекламите автоматично и нямам навика да гледам често какви реклами влизат.

Използвам случая да попитам и още нещо:
Имате ли опит с партньорски програми на западни онлайн магазини за дрехи, обувки, козметика и т.н. и кои бихте ми препоръчали, защото нашите български магазини са....трагедия меко казано (не всички разбира се, но повечето)
 

Горе