защо генбъкс се бави с плащането

здравейте, няколко месеца вече генбъкс не е направил акаунт в епасторте. писах им няколко пъти но никакъв отговор. после им писах да ги преведът евентуално в пейпал, но пак нищо. накрая писах на съпорта, оттам отговорих, че са препратили писмото но няколко седмици няма отговор.

имали ли сте подобен проблем
мерси
 
От: защо генбъкс се бави с плащането

Имах подобен проблем точно около 2 месеца не ми бяха направили акаунт и нямаше плащане, но след доста писане до support-a им вече имам карта и сметка, пиши на този skype за проблема: maecenas23
 
обикновено са доста бързи да не се загубил меила от къде им пишеш ползваи гмеил за комуникация с тях и може да пишеш във форума им това е най-бързият начин да ти отговорят
 
От: Re: защо генбъкс се бави с плащането

обикновено са доста бързи да не се загубил меила от къде им пишеш ползваи гмеил за комуникация с тях и може да пишеш във форума им това е най-бързият начин да ти отговорят

Аз също като имах въпросния проблем им писах във форума на няколко човека по ICQ на румънеца в skype и съм пратил няколко mail-a точно от gmail, но конкретен отговор нямаше и общо взето им досаждах около 2 седмици докато ми направят акаунта, нямам идея защо се получи така но се бавиха АДСКИ много...
 

Горе