идея за ниша на този домейн?

cecipenev

New Member
значи имам един домейн, който остана без определена ниша с която ще се занимавам с този домейн, мислех да му слагам templete на тема бани и спални, но се отказах, бихте ли ме насочили на някъде?

примерно на ниши от genbucks и moreniche?

домейна е deluxeonly.net
 
качваш една Joomla (тук някои от прогрмаистите може да ме нахрани но това е един от двата цмса които се ранкват добре без особени промени и са подходящи за начинаещи) и качи сатенените чаршафи и батх продуктите от ГБ... напши им къстъм ревюта без да ползваш ГБ имената на продукти (за всеки лучаи) след това се запиши за шеърсале и сидж и потърси подобни продукти които да допълнят тези които имаш вече на сайта добави един блог. и си готов със сайта няма да стане за един ден но ще стане и ако си сериозен ще ти изкара пари
 
И аз поддържам мнението на Coolice. Според мен трябва да се залага на дългосрочната стратегия. Съдържанието му е майката. Разгледайте някой блог директория от тия по елитните и виж там подобни сайтове на подобни тематики. Не се става супер афилиейт ей така с темплейт и само едно sales copy, винаги продажбите вървят по добре като се основават на медия ( блог, уебсписание ). Така след 6 месеца ако си упорит ще имаш не само афилиейт сайт ами мини-медия. Ама трябва английски за тая работа.
 
cecipenev каза:
coolice, би ли обеснил по подробно , примерно Joomla какво е, шеърсале и сидж ?
Joomla е готова система за обработка на съдържанието. Като WordPress, но не блог система.
ShareSale

Надявам се да съм помогнал.
 
joomlata, я качих на сайта си, сега съм в процес на търсене темплейт, който да променям и да направя уникален сайта си,

cj.com регистриран съм от 2 седмици, искам да се регна за някой аффилейт примерно за мъже за някакъв продукт и ми пише, че не са ме одобрили или нещо такова.
 
cecipenev каза:
joomlata, я качих на сайта си, сега съм в процес на търсене темплейт, който да променям и да направя уникален сайта си,

cj.com регистриран съм от 2 седмици, искам да се регна за някой аффилейт примерно за мъже за някакъв продукт и ми пише, че не са ме одобрили или нещо такова.

Бих ти препоръчал този сайт за темплейти.
 

Горе