каде може да се продават линкове

gshopov

Well-Known Member
Добър ден на всички много ми хареса форумчето доста пъти съм го чел преди да се регистрирам :)
значи интересува ме каде собственик на сайт може да продава текстови линкове в неговият сайт но да се плаща не на клик а затоваче стоят в сайта има ли такава възможност чувал съм че има говоря за продажба на линкове в сайт с пр3
 
Я раздухайте малко повече инфо за офертата, че съм скаран с английския и немога да разбера какво трябва да се прави точно...
 
Аз значи правя нещо дето е забранено от Гугъла - освен че продавам, и същевременно съм си и платил за място на няколко сайта, засега не съм имал проблеми, не знам как Гугъла могат да контролират това......ако размяната е разрешена, а продажбата не, надали могат да направят нещо.....лошото е че купувача в ТЛА не вижда за кой сайт си купува място, а само описанието и прочее неща.....
 
Нещо обаче с афилиейт програмата им при която ти дават 25$ за да докараш някой на сайта ( мин пейаут е 25$ ) ми намерисва ... имам 30 клика и се съмнявам да няма нито една регистрация при положение, че хората които съм завел знаят къде и защо отиват там :) въпреки че си е напълно възможно ... дрън дрън бла бла ...
 
аз се пробвам ся с афилиейт програмите на букмейкарите да си монетизирам блога за Футбол, футболни прогнози и почнах с бет365 ама нещо не мога да разбера къде ми се отчита печалбата... има там някъв оборот ама май не е то ... абе луда работа ... иначе тука за пет дена им закарах двама клиента дето се набутаха вече около 40 евро :twisted:

П.С. Всъщност може и да не са се набутали, последната седмица само ги познаваме тея мачове :shock: :shock:
 
FERRARIST каза:
Код:
http://text-link-ads .com/
Вече втора година съм мнооооого доволен.....в началото не се тръгва с кошницата, но после положението става доста добро....

да е то хубаво ама аз нещо неможах да схвана как да си добавя кода
аз ли съм тъп иначе и аз имам рег там от няколко дни но като дам да взема код и ми дава едно пхп кодче дето е доста дълго пък и немога си го добавя в темата трябва го добавям в индекса
аи аз търся сайт кадето може да продаваш текстов линк само заради пр-а
вече намерих един дават ми 10euro за 4 линка в моя сайт
 
gshopov каза:
да е то хубаво ама аз нещо неможах да схвана как да си добавя кода
аз ли съм тъп иначе и аз имам рег там от няколко дни но като дам да взема код и ми дава едно пхп кодче дето е доста дълго пък и немога си го добавя в темата трябва го добавям в индекса
Значи добавянето изисква малко познания по PHP. Ще се опитам все пак да обясня. Кодът, който и дават се състои от няколко функции и едно "викане" на една функция. Функциите може да ги сложиш в някой файл като root/include/functions.php, след което да инклуднеш този файл и да Извикаш функцията на мястото, където искаш да се показват линковете.

Сори, ама по-просто не мога да го обясня.
 
Може и в индекса, ама трябва с индекса да се генерират всички страници, на които ще показваш линковете, нещо от типа:

root/index.php?page=1
root/index.php?page=2
..........
root/index.php?page=n
 

Горе