какви са тези URL адреси в блога ми!

dalasweb

Well-Known Member
Преди месец си направих един блог набързо.Сложих му само категории/ нямах време, затова няма и съдържание/. Днеска поглеждам статистиката и ...
printirane.jpg
Да не би тези сайтове да са ме индексирали?Дори няма ключова дума!
 
От: какви са тези URL адреси в блога ми!

Това, доколкото виждам е трафик, който е генериран от тези сайтове.
 
От: Re: какви са тези URL адреси в блога ми!

това е реферър спам - не му обръщай внимание, не можеш да го спреш, не вреди просто е досадно

Някъде виждат ли се публично тая статистика и тия линкове?
 
От: какви са тези URL адреси в блога ми!

Влязох в един от сайтовете им и веднага се вклщчи за даунлодване някаква програма за скан на диска!
Интересно как ли са ми разбрали за блога , та той е само една тема с 30 категории!
 
Re: От: Re: какви са тези URL адреси в блога ми!

Някъде виждат ли се публично тая статистика и тия линкове?

по принцип това е идеята - сайтовете, които имат публични броячи да отчетат линка. успеваемостта е изключително ниска но при условие, че се прави автоматично наистина няма особено значение. за едно денонощие може да "посетиш" няколкостотин хиляди сайта, колкото и да е нисък процентът на успеваемост има такава. Личното ми мнение е, че това е един от най-тъпите начини за спам - няма анкор, линковете престояват само известно време и тн. Обикновено това се прави за бърза индексация на вече засети спам линкове (форум профили примерно) и не се използва за реален линк билдинг.
 
Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

Интересно как ли са ми разбрали за блога , та той е само една тема с 30 категории!

това няма абсолютно никакво значение - ако блогът ти е индексиран от търсачките значи е откриваем и съответно годен за оспамване
 
От: какви са тези URL адреси в блога ми!

значи те си го индексирват !
 
Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

значи те си го индексирват !

може да е от мавруда ама наистина не те разбрах. Търсачките го индексират да, за спамерите ли питаш? Ако е за тях - събира се от резултатите от търсачката
 
От: Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

може да е от мавруда ама наистина не те разбрах. Търсачките го индексират да, за спамерите ли питаш? Ако е за тях - събира се от резултатите от търсачката

Не е ли време на шардоненце да преминаваш :beer:
 
От: Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

може да е от мавруда ама наистина не те разбрах. Търсачките го индексират да, за спамерите ли питаш? Ако е за тях - събира се от резултатите от търсачката

Бай дъ уей мерси отново за корекциите в "оная" тема.
 
Re: От: Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

Не е ли време на шардоненце да преминаваш :beer:

а, язе не любим тия леки вина - мавруд, мерло - такова нещо обичам - тежичко с остатъчен вкус на танин
 
Re: От: Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

Бай дъ уей мерси отново за корекциите в "оная" тема.

шшшшт, тихо. тва е нашта малка тайна - кой да знае коя е оная тема

чеки си налея още една чаша, че още пиша грамотно
 
От: какви са тези URL адреси в блога ми!

е вземи се в ръце де, то скоро ще си единственият. ше те вкарат в зоопарка за нема и нищо да ходят да те гледат децата, кат динозавър
 
Re: От: какви са тези URL адреси в блога ми!

е вземи се в ръце де, то скоро ще си единственият. ше те вкарат в зоопарка за нема и нищо да ходят да те гледат децата, кат динозавър

И ще искат автограф? Ама, грамотно написан? Баси унижението ще бъде - автограф срещу банани.
 

Горе