качване на готов темплейте-проблем

canev66

New Member
Здравейте!

Опитах да кача готов темплейт с FileZilla,но нещо не мога да го видя още.Не са изминали още и 24 часа.:clap:Показвам част от лог файла:

Status: Directory listing successful
Status: Disconnected from server
Status: Disconnected from server
Error: Disconnected from server: ECONNABORTED - Connection aborted

Къде съм сгрешил? Отдолу ми показа Succesessful transfers(206).Влачих цялата папка (готовия темплейт на CrocMInt) и го пуснах отдясно в папка public_html и след това ми излезе този лог файл който показах горе.Сгафил ли съм или трябва да чакам още часове?
 
От: качване на готов темплейте-проблем

Изобщо няма нужда да чакаш никакви часове, просто не си го сложил на правилното място. В public_html ти се намира сайтът, а въпросният темплейт най-вероятно трябва да е в templates или styles или нещо подобно, а тези директории се явяват поддиректории на public_html (зависи как си си файловете нещата, де, но предполагам, че при теб така стоят нещата).
 
От: качване на готов темплейте-проблем

Четете какво пише в темплейтите преди да ги качите. Иначе само си губите времето и парите (нямам предвид само CrocMint - и при други афилиейт програми е така).
 
От: качване на готов темплейте-проблем

Извинявай днес съм глупав малко за какво намекваш......и каква е тогава идеята на подписа ти..........
 
Последно редактирано:
От: качване на готов темплейте-проблем

Смятам, че трябва да се чете внимателно текста на сайта, който се очаква да прави пари.

Защото няколко правописни (или още по-лошо - семантични) грешки могат да намалят конверсията драматично (т.е. никой да не купува или ще купуват само неграмотници, които не знаят съответния език).

Когато от някоя афилиейт програма ти дават сайт с текст („безплатно“) обикновено са платили някакви мизерни пари на някой, намерен в сайт като GetAFreelancer/DigitalPoint, който е съгласен да пише евтин текст. Нали се сещаш какво качество имат подобни текстове?

Наскоро получих готов сайт и се занимавам с оправянето на грешките (не само в текста, но и в дизайна на сайта).

Подобни грешки виждам и в "официалните" сайтове на афилиейт програмите и това е една от многото причини да ползвам собствени сайтове.
 
Последно редактирано:
От: качване на готов темплейте-проблем

Абсолютно съм съгласен с гореказаното и мисля да сменя текста,не толкова заради /семантиката-доколкото съм запознат от университета това е свързано със значението на думите/ а, защото искам да имам мои уникални статии.Прибягвам до готов темплейт не защото не искам да си създам мой собствен,а защото нямам още необходимите знания за това.Паралелно с изучаването на html не виждам какво лошо има в това да пусна афилиейт.Не ме е срам да греша и да се уча от грешките си.Уважавам опита ти и мисля ,че мога да черпя много от него,но в случая зададох конкретен въпрос на който все още нямам отговор.

Благодаря ти,че ми отдели време!
 
От: От: качване на готов темплейте-проблем

Абсолютно съм съгласен с гореказаното и мисля да сменя текста,не толкова заради /семантиката-доколкото съм запознат от университета това е свързано със значението на думите/ а, защото искам да имам мои уникални статии.Прибягвам до готов темплейт не защото не искам да си създам мой собствен,а защото нямам още необходимите знания за това.Паралелно с изучаването на html не виждам какво лошо има в това да пусна афилиейт.Не ме е срам да греша и да се уча от грешките си.Уважавам опита ти и мисля ,че мога да черпя много от него,но в случая зададох конкретен въпрос на който все още нямам отговор.

Благодаря ти,че ми отдели време!

Проблема разрешен!
 

Горе