кратък разказ за някои долар от нета

suzaneinlove

New Member
здравейте
отдавна чета по някоя тема в този форум и реших и аз да се регистрирам и да напиша няколко реда относно това от какво припечелвам
аз лично не се ограничавам и се занимавам с много начини
1. птц програми
няма да изброявам в кои кликам но освен ръчния клик използвам и аутокликари
тук добавих накрая 3 аутокликара един за аурори и 2 с по около 100 плугина за сайтове
някои се повтарят но го направих с различни версии на един и същ аутокликър защото намерих плугини за някои сайтове само за по старата версия
само да отбележа не пускайте повече от 1 акаунт за 1 сайт освен ако нямате работещи проксита!
хттп нямам право на линк точка ком :)

относно другите програми
не гарантирам че работят защото от тях за сега съм пробвал около 15 и използвам само 7-8
гарантирам за аутокликарите
доста сайтове са скам но това не означава че не се печели от скамове
просто аутокликара сам ми изкарва заработката а аз 1 в седмицата да кажем превръщам парите в реклама и от там печеля по някой реферал или по някои цент от саит които плаща за промотирането му
в краина сметка загубата на време е няколко часа за регистрации и после 1 час на седмица

2.адф точка лу
предполагам че знаете че това е саит и когато някои щтракне на сринкнатия линк печелите някаква мижава сума

3.filesonic
това е сайт който плаща като някой свали твои фаил
за да се правят обаче прилични заработки се изисква доста труд оригинални идеи и много приятели в феисбук или други големи социални мрежи

4 микролоркарс
сайт за изпълняване на оферти може да се печели доста зависи от познанията ви

5 аутосърфове
има аутосърфове които плащат добри пари има и други които са много добри за промотиране и печелене от промотирането на други сайтове

ако някои е заинтересован от нещо може да пише в темата или на лс
ако е въпрос по добре в темата за да не отговарям индивидуално
успех на всички и се надявам да не съм нарушил никое от правилата на форума
 

Горе