направа на сайт

От: направа на сайт

ето един смислен въпрос най-после в този форум. евала - от доста време само глупости се говорят добре че се намира от време на време някой да зададе смислен въпрос точно по тематиката.

относно въпроса - ще оставя някой по компетентен да те научи защото аз още прохождам в "правенето на сайтове"
 
От: направа на сайт

radev много ти благодаря. Мисля че много хора ще са ти благодарни М№
 
От: направа на сайт

не наистина това е информация която много хора ги интересува. в момента ставам представител и вносител на едни продукти и много искам да съм в час с тези неща
 
От: направа на сайт

Кажете на човека как да ползва някой добър готов cms на български (или руски)
 
От: направа на сайт

HTML, CSS, PHP, MySQL са неща които задължително трябва да научиш преди да се захванеш с правенето на сайтове. Няма да стане днес, няма да стане утре. Трябва време за да се усвои всичко.
 
От: направа на сайт

Можеш да правиш сайтове и без да учиш HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL и т.н., но не е за препоръчване (това става като ползваш системи за управление на съдържанието като WordPress, Joomla, Blogger и т.н.). Разбира се знанията по уеб програмиране винаги ще са от полза, дори и да ползваш системи за управление на съдържанието.
 
От: направа на сайт

Да но понякога става така, че знанията изхождат от човъркането, а не обратно. И в това няма нищо лошо естествено, дори мисля, че донякъде е по-добре.
 
От: направа на сайт

Да но понякога става така, че знанията изхождат от човъркането, а не обратно. И в това няма нищо лошо естествено, дори мисля, че донякъде е по-добре.
абсолютно съм съгласен!:eek:
моите скромни познания така възникнаха - праскам някой цмс - трябва ми нещо да пипна по него - търся в гугъл квото ми трябва - проба/грешка/успех и така стават нещата най-бързо :D
 

Горе