Продава се: онлайн магазин за масла, добавки и консумативи

Малко да събудим темата. Спрямо Януари 2022, за Януари 2023 само от статистиката на Еконт имаме покачване на оборота с 26%.
В числа нещата изглеждат така - от малко над 2480 лв до малко над 3130 лв. Това е само за месец Януари и само статистика от Еконт, Спиди не ги включвам. При печалба от 20%, макар че печалбата е повече, прави 626 лв.
Всеки може да си прегледа темата назад, където съм публикувал други обороти и печалби.
В условията на финансова криза, след т.нар. "пандемия от Ковид" и бърза инфлация от над 15% на година, сайтът е със запазени, и леко увеличени печалби.
Както казах и преди доста време, когато пуснах темата, не ми е спешно, печели си всеки месец. Успех на всички!
 
Малко да събудим темата. Спрямо Януари 2022, за Януари 2023 само от статистиката на Еконт имаме покачване на оборота с 26%.
В числа нещата изглеждат така - от малко над 2480 лв до малко над 3130 лв. Това е само за месец Януари и само статистика от Еконт, Спиди не ги включвам. При печалба от 20%, макар че печалбата е повече, прави 626 лв.
Всеки може да си прегледа темата назад, където съм публикувал други обороти и печалби.
В условията на финансова криза, след т.нар. "пандемия от Ковид" и бърза инфлация от над 15% на година, сайтът е със запазени, и леко увеличени печалби.
Както казах и преди доста време, когато пуснах темата, не ми е спешно, печели си всеки месец. Успех на всички!
Приятелю, каква е актуалната цена? Също така може ли в проценти от къде идва трафика? Правено ли е нещо по SEO?
 
В първия пост е актуалната цена. Има няколко варианта за закупуване. Трафикът е средно около 200 органик и още г-д толкова социалки. SEO-то е добро и всеки месец се влага в него чрез PR статии в силни сайтове.
 
Да Up темата на човека, че вече МЕН ме е срам, че не е продаден магазина, за автора не знам :D:D:D
Случайно срещнах обява на магазина в друг сайт за продажби и си викам, стана вечност и още се продава магазина :D :D :D
 
Не е продаден, 'щото хората искат работещ бизнес за без пари. Както написах, аз не бързам. За м. Юли събраните суми от наложени платежи само от Еконт са 3911.05. Отделно Спиди. Аз съм доволен.
 

Горе