открийте разликите

От: открийте разликите

ихааа браво - наистина доста интересно и забавно , почти никой не го е виждал това плашещото ама никога .... оригинално наистина...
 
От: открийте разликите

то няма никакви разлики
само плашещо накрая
лапешка работа
 
От: открийте разликите

За първи път когато видях подобра изродия, беше е 3 часа през нощта и един познат ми беше пуснал по ICQ един линк
Ставах да пикая и видях, че мига, цъках и видях линка. Отворих преди да си легна пак за да видя какво е.
Прилично направена флаш страница обясняваше как един доктор чрез отпускащи методи може много да успокои нервната система и прочие глупости.

Спокоен глас ме насочваше да следя бавно движещата се точка на екрана.
Говорише ми яки неща... мислих си колко е яко и как може да си го пускам това всяка вечер преди лягане....

Полузаспал и отпуснат максимално ми изрева най голямата изрудия...
... свляках се в гърч и шок..

първия един час бях пред умирачка..
... не спах през остатъка от нощта.
3 дена нервната ми система беше в шок неможех да се храня дори да дишам нормално, пулса ми беше нарушен...

Със сигурност този "фън" е омъртвил повече нервни клетки, от колкото през целия си живот съм си съсипвал тялото по обичайни начини.

Човека, който ми изрпати "фън"-а беше в игнора ми една година.

От тогава имам вътрешни съзнати и неосъзнати импулси да кремирам или изпращам в концентрационни лагери всички, който правят и разпространяват подобни неща, както и тези който допускат в сайтовете им да се съхраняват подобни препратки..

Това тогава беше основна причина да използвам AdBlock за да спирам всички флашове, скриптове, пренасочвания, който разрешавам ръчно при изключителни редки случай. Благите ползи от този плугин разбрах в последствие.

Това е моята история.
Пожелавам ви приятно бавно омъртвяване, което за съжаление не правите само със себе си, а причинявате и на другите.
 
От: открийте разликите

Хах ще сложа 2 банера на адсенс да открият разликите :) И Без плашещо :d
 
От: открийте разликите

Хах ще сложа 2 банера на адсенс да открият разликите :) И Без плашещо :d

страхотно :idea:
има да цъкат и да търсят разликите :)
дано само да адсенс няма нищо против :?:
 
От: открийте разликите

хахаха
плювнете 3 пъти в пазвата :D
Не знам ама аз изобщо не го очаквах това :)
Чак gsm-a си съборих на земята
 

Горе