писане на статия в блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

helpbg

New Member
Искам да попитам при писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия дали след това гугъл индексирва и чете самия линк в категорията ???
Дава ли и така по голяма тежест и по този начин дадения линк да се качи по нагоре в търсенията на гугъл ?
 
От: Важен Въпрос за Блогър ?

За блогър.ком говориш, нали? Там няма категории, има тагове, а те са забранени от robots.txt(който ти не можеш да промениш), така че и да слагаш и да не слагаш едва ли има значение от към SEO гледна точка.
 
От: Важен Въпрос за Блогър ?

баси смотаното тцтцтц преди като слагах статийте ми са много по нависоко в гугъл а сега са ниско без таговете
 
От: Важен Въпрос за Блогър ?

За блогър.ком говориш, нали? Там няма категории, има тагове, а те са забранени от robots.txt(който ти не можеш да промениш), така че и да слагаш и да не слагаш едва ли има значение от към SEO гледна точка.



Искаш да кажеш, че не могат да бъдат прибавени категории!?:wink:
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

Таговете помагат за SEO-то, защото са ключови думи. Даже някои темплейти са оптимизирани да слагат таговете в meta keywords (не съм сигурен дали работи с текущата версия на Blogger).
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

Няма ли вече вариант и са слагане на категории ???

worldpres как може с категории ??? не може ли блогър да има вече ?
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

Категориите в Blogger се наричат тагове.
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

Категориите в Blogger се наричат тагове.

Това вече го установих. Може ли малко повече информация за това как да бъдат извеждани.
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

Искам да попитам при писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия дали след това гугъл индексирва и чете самия линк в категорията ???
Дава ли и така по голяма тежест и по този начин дадения линк да се качи по нагоре в търсенията на гугъл ?

Дава, дава....Не знам онзи робот какво забранява, но аз съм си писал категории и като си прибавих една нова Гугъл веднага ми го инндексира като линк. :)
 
От: От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия .

Това вече го установих. Може ли малко повече информация за това как да бъдат извеждани.

ако съм ти разбрала въпроса
таговете /категориите / си ги пишеш edit post долу има едно поле labels for this post
 
От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия ...

http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=99151#post99151
Ето тук! Като на майтап вече имам и първитя си последоватер adi в личният си дневник за оптимизация. Нищо не ти разбирам на сайта-всичко ти е на английски.
 
Последно редактирано:
От: От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена статия .

:)
defteros споко де...този път те разбрах
ама ако имаш нещо за оптимизация на тютюнопушенето може , че много пуша напоследък
 
Последно редактирано:
От: От: От: писане на статия вя блогър сайт и като добавиш и категории на дадена стат

:)
defteros споко де...този път те разбрах
ама ако имаш нещо за оптимизация на тютюнопушенето може , че много пуша напоследък

Ако има такава първо аз ще ги откажа:mrgreen:. Иначе не е зле като идея, за новблог.
 

Горе