прехвърляне epay -> дебитна карта

sixth sense

Active Member
Опитвам се да прехвърля 50лв от микросметката ми в ePay към дебитната ми карта, но ми дава "Превишен дневен лимит" .. :( днес не съм прехвърляла нищо..
Колко е дневния лимит? :(
 
От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Седмичният ти също е 50 лева. Демек, ако вчера си прехвърляла някакви пари (а ти си), то вече надминаваш лимита.

Стани ниво 3 най-добре. Лесно и бързо е в някой клон на EasyPay или банка, работеща с тях.
 
От: От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Седмичният ти също е 50 лева. Демек, ако вчера си прехвърляла някакви пари (а ти си), то вече надминаваш лимита.

Стани ниво 3 най-добре. Лесно и бързо е в някой клон на EasyPay или банка, работеща с тях.
Не съм прехвърляла никакви пари към карти за седмицата..
 
От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Ми най-малкото аз ти прехвърлих едни парички за реклама оня ден.

Отделно, че седмичният се брои от понеделник до понеделник, но най-вероятно транзакциите от уикендите се броят също за понеделник.
 
От: От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Ми най-малкото аз ти прехвърлих едни парички за реклама оня ден.

Отделно, че седмичният се брои от понеделник до понеделник, но най-вероятно транзакциите от уикендите се броят също за понеделник.
Е ти да, но то не гледа ли, че аз не съм изпращала? смисъл нали пише там в линка, който даде :
"Изпращане и теглене
на пари от Микросметка" е 50лв.. и отделно за получаване е 50лв.
 
От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Разбирам, но вече ти написах, че отговорът на твоите желания е "ниво 3".

Пак е по-добре, отколкото отговорът да е "42" (ако си чела "Пътеводителя")
 
От: От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Разбирам, но вече ти написах, че отговорът на твоите желания е "ниво 3".

Пак е по-добре, отколкото отговорът да е "42" (ако си чела "Пътеводителя")
За "ниво 3" трябва да се отиде в банка и да се предостави документ за самоличност ли (лична карта) ?
 
От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Да.

И още малко символи пиша, защото форумните настройки не позволяват да се отговаря само с "да".
 
От: От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Разбирам, но вече ти написах, че отговорът на твоите желания е "ниво 3".

Пак е по-добре, отколкото отговорът да е "42" (ако си чела "Пътеводителя")

Да, това е отговора - "42". Не мисли лисичке и тегли 42 лв. Повече не ти трябват - изчислено е от deep thought. :)

*Deep Thought is a computer that was created by the pan-dimensional, hyper-intelligent race of beings (whose three dimensional protrusions into our universe are ordinary white mice) to come up with the Answer to The Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
 
От: От: От: прехвърляне epay -> дебитна карта

Да, това е отговора - "42". Не мисли лисичке и тегли 42 лв. Повече не ти трябват - изчислено е от deep thought. :)

*Deep Thought is a computer that was created by the pan-dimensional, hyper-intelligent race of beings (whose three dimensional protrusions into our universe are ordinary white mice) to come up with the Answer to The Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything
Вече прехвърлих 41 :lol: ще чакам да дойде утре да прехвърля още 9лв :lol: (че нали банкомата взима 1лв при теглене и няма да мога 50..)
 

Горе