Продава се: сайт-система за вицове и статуси

От: сайт-система за вицове и статуси

Демото не зарежда :)
Service Temporarily Unavailable

The server closed the connection without sending any data.

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems.

Due to heavy load on the server, connections may be temporarily blocked from locations that fetch an unusually high number of pages.

We apologize for the inconvenience.
 
От: сайт-система за вицове и статуси

Има ли възможност да се подредят по групи - арменски, за полицай,пиянски

Вариант 1) *безплатен: Не , това е което виждаш .
Вариант 2) *+100лева: Да , няма проблеми , бих написал и такъв модул + администрацията му в админ панела .
 
От: сайт-система за вицове и статуси

На всички е отговорено .
Искам да подчертая нещо: сайта е качен на безплатен хостинг и домейн за демо , защото се продава и съответно не е рекламиран,няма посещения,няма сложени реклами и няма и приходи :)
 
От: сайт-система за вицове и статуси

Искам да видя админ панела и да питам дали може и клипчета да се качват да се направи
 
От: От: сайт-система за вицове и статуси

Хостинга не е много стабилен ... Презареждай страницата през 5-10сек.
:D
Дай един мейл да ти пусна малко пари да не се излагаш
 
От: От: сайт-система за вицове и статуси

:D
Дай един мейл да ти пусна малко пари да не се излагаш

Ако имаш излишни пари ги дари за благотворителност .
За представянето на проект за продажба не се нуждая от платен хостинг , защото безплатния върши работа .
Ако ще стартирам сайт ще подготвя оптимален хостинг план и ще си закупя домейн име . :)
 
От: От: сайт-система за вицове и статуси

Що ве на мени ми зарежда, да не тие слаб нета, към кой квартален оператор си в Казанлък
И на мен, ама с тоя съвет да презареждаме малко ме усъмни. И нета ми е Заралийски.
 
От: От: сайт-система за вицове и статуси

И на мен, ама с тоя съвет да презареждаме малко ме усъмни. И нета ми е Заралийски.

Е, те сички квартални оператори са така, ама ти зарежда нали, да го купувам ли
 
От: От: сайт-система за вицове и статуси

Ако цената е 5 лева да, иначе не си струва. Дизайна е ужасен, а дали изобщо може да се смени не е ясно.
Не е написал и най-важното - има ли админ панел, как е написан сайта, ползван ли е фрейуорк, поддръжка евентуално...
На мен лично ми е интересно и ще се радвам колегата ако сподели част от кода.
Е, те сички квартални оператори са така, ама ти зарежда нали, да го купувам ли
 
От: сайт-система за вицове и статуси

Здравейте,Вие се намирате на тази страница,защото въведохте непозволен символ в url адреса на сайта.
Член на екипа ще установи дали е недоразумение или хакерски опит за атака на сайта.
Опит за хакване на сайта се наказва с пернаментен бан от Администратора!
Това ако го види някой кретен и ще си изкара акъла :D
А точно такива посещават такива сайтове
 

Горе