създаване на блог и сателитен сайт

здравейте,бих искал да попитам как е по добре да се направи сателитка,в блогспот,блог.бг или на собствен домейн.
Къде ще е по добре да ми е сателитката за търсачките,сайта ми е туристически хотели-вили.ком
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

Jordan - виждам, че си пуснал няколко теми вече, относно вдигането в SERP на твоят сайт. Това е много тежка ниша в момента, а според мен, четейки мненията ти, си "новобранец" в тази сфера. Ако имаш сериозни намерения относно развитието на сайта и в последствие монетизирането му, то най-добре да се обърнеш към СЕО специалисти, които да "издърпат" напред твоят сайт. За неразбиращ човек е трудна, времеемка, а в повечето случаи и почти безрезултатна работа.

Успех все пак с проекта!
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

мерси за коментара,мисля че тука има доста образовани хора в тази насока,и несмятам да си дам сайта на някой" специалист" който не се знае какъв специалист е
и тезе сео оптимизатори ако са толкова добри защо не си работят само за тях и сайтовете да са им на 1-во място,аз смятам да се опитам сам и ако се развия да съм го направил лично аз а не някой вместо мен
Благодаря ти за надъхването:)))
http://hoteli-vili.com
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

мерси за коментара,мисля че тука има доста образовани хора в тази насока,и несмятам да си дам сайта на някой" специалист" който не се знае какъв специалист е
и тезе сео оптимизатори ако са толкова добри защо не си работят само за тях и сайтовете да са им на 1-во място,аз смятам да се опитам сам и ако се развия да съм го направил лично аз а не някой вместо мен
Благодаря ти за надъхването:)))
http://hoteli-vili.com
Момче, махай този линк от публикацията, сложи си подпис!
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

Тези специалисти Jordan, с това си изкарват хляба, грешно си ме разбрал, предполагам.

Ако имаш времето, нервите, желанието и схватливостта, ще можеш да се справиш до някаква степен, така е. Чети повече за СЕО, не само в българските сайтове. След това лека полека ще започнеш да правиш нещата, които си научил.

Най-важното нещо е уникалното съдържание на сайта ти, след това е всичко останало
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

Момче, махай този линк от публикацията, сложи си подпис!

Момче, НЕ махай интекст линка от публикацията. Гугъл отдавна е наясно с форумните структури и почти не дава тежест на линковете в подписа !
 
От: създаване на блог и сателитен сайт

Момче, НЕ махай интекст линка от публикацията. Гугъл отдавна е наясно с форумните структури и почти не дава тежест на линковете в подписа !

Тогава всеки да слага колкото си иска линка в публикацията, без значение дали имат връзка с темата или не? Чакам сериозен отговор!
 

Горе