хостинг за торент тракер

От: хостинг за торент тракер

Поразгледай общите условия и какво предлагат разните украински компании. Може би ще намериш нещо което да ти свърши работа... или направо ги питай. Те са си либерални хора по принцип ;)

Само внимавай да на се набъркаш с "боковите нинджи" както ги нарече един колега от форума :)
 
От: хостинг за торент тракер

безплатни няма да си намериш и най-добре си вземи една машина за теб, с хостинг няма да стане тази работа.
 
От: хостинг за торент тракер

Занимавал съм се с тракери няколко години и да ти кажа хляб за тракери в shared хостингите няма.
Най-добре е да си вземеш едно VPS.
 
От: хостинг за торент тракер

Не знам къде ще хостваш, но гледай ГДБОП да нямат достъп... :D:D:D
 
От: хостинг за торент тракер

Швеция, там закона е на твоя страна. Piratebay и доста други големи тракери се хостват там.

П.П. : изтървал си влака, piratebay имат хиляди nodes. Практически е невъзможно да ги свалят и хората са свикнали да го ползват.
 
От: хостинг за торент тракер

Преди 2 или 3 години беше, когато затворих моят тракер, та през последната му година живот го хоствах на VPS в USA, Texas.
Тогава бяха започнали масови акции срещу тракерите и дори имейл с предупреждение не бях получил (като се има предвид, че тракера ми не беше особено малък).

На първо време свикни с мисълта, че ще се бъркаш с повече от 15лв месечно за хост, защото ще ти е нужен сървър, или поне VPS.
После си намираш сървър в страна, която няма особени проблеми с пиратството и си окей.
 
От: хостинг за торент тракер

Попринцип можеш да си хостнеш навсякъде торент тракера,НО всичко е на твоя отговорност дали утре или другден няма да дойдат онези маскираните и да ти разбият вратата и да те хванат :).
 

Горе