1во място в Гугъл, хем съм хем не съм

tanipo

Well-Known Member
Не мога да разбера какво става. Имам един сайт над който работя от 3 г и се опитвам да го изкарам на 1во място. В момента аз като търся си е най-после на 1во място. Но ако търся през експолорер или помоля някой приятел да потърси съм пак на 2ра стр. където винаги съм бил. Има ли някой идея какво е това и защо така се получава?
 
От: 1во място в Гугъл, хем съм хем не съм

излес си от профила в гуглиту и провери пак :)
 
От: 1во място в Гугъл, хем съм хем не съм

Както казаха колегите от персонализираното търсене е. За да го изключиш си отвори експлолера направи търсене по ключовата дума и най отгоре на служебния ред с линковете ще ти се появи линк УЕБ ИСТОРИЯ кликаш върху него и на следващата страница му даваш "Изключи персонализиранията въз основа на извършени търсения."
След което вече ще си търси нормално - същото трябва да направиш за всички браузъри които ползваш
 
От: 1во място в Гугъл, хем съм хем не съм

Аз ползвам предимно ФФ има ли някакви опции там за настройка на игнор на такова търсене
 
От: 1во място в Гугъл, хем съм хем не съм

Не е от браузъра а от саия Google
Пробвай това:

http://www.google.bg/history/optout?hl=bg

Ако виждаш това:

Резултатите от търсенето ви може да се персонализират въз основа на търсенията, извършени от този компютър.

Деактивирайте персонализиранията въз основа на извършени търсения.

Натисни линка: Деактивирайте персонализиранията въз основа на извършени търсения.
 

Горе