$1 per FREE sing-up adult network

alus1onZ

Member
Мой познат ми сподели за сайта. Плащат $1 на безплатна регистрация, като ако е качествен трафика може да скочи до $1.5 на регистрация. Сайта плаща с чек, банков превод ($40 за трансфера) и Paxum. Имат и програма за платени акаунти, която дава доста по-солидни суми.

Не се изисква да имате уебсайт, за да можете да се регистрирате.

Линк с реф към мен --> ЦЪК

Линк без реф --> ЦЪК
 
От: $1 per FREE sing-up adult network

Само да те светна мой човек, няма да ти платят ако наистина не им докарваш трафик, който се интересува от сайта им, а не от приятелчета и българи, дето се регват. Само да знаеш, да не пускаш тема след 1 месец, че са ти спрели акаунта.
 
От: $1 per FREE sing-up adult network

Не съм си и помислял да им докарвам трафик от "приятелчета". Лично аз си купувам таргетиран adult traffic на $15 за 10 000 уникални посещения и за сега съм доста доволен от резултата.

Има и други начини за докарване на трафик към подобни сайтове, но както каза AlanFort не препоръчвам на никой метода "я ми се регни тука под линка, че си ми приятел" :)
 
От: $1 per FREE sing-up adult network

Супер, щом си си намерил трикче, евала, keep going както се казва, и помисли за инвестиране и реинвестиране, щом ти е успешно трикчето, давай смело напред. Иначе за xprofiles съм чел в BHW , че плащат попринцип, тоест не би имал ядове.
 
извинявай за офф-а, но повечето cpa networks дават 3-8$ за "one page submit and email confirm" :)
 
От: $1 per FREE sing-up adult network

Не съм си и помислял да им докарвам трафик от "приятелчета". Лично аз си купувам таргетиран adult traffic на $15 за 10 000 уникални посещения и за сега съм доста доволен от резултата.

Има и други начини за докарване на трафик към подобни сайтове, но както каза AlanFort не препоръчвам на никой метода "я ми се регни тука под линка, че си ми приятел" :)

Сподели от къде си купуваш таргетиран трафик? В смисъл сайт, потребител от форум. Питам, защото вече 2-пъти плащам за "таргетиран" трафик", а после piwiwk-а показва, че са дошли 2 вагона китайци. Може и на лично, ако не искаш да се разчува.
 
От: $1 per FREE sing-up adult network

Някой може ли да ми предложи добра Adult афф програма. На сайта имам няколко страници с розови обяви и искам да сложа само там да се показват някакви реклами, да не стоят празни полетата за банери. Сайта е български.

alus1onZ ще съм ти благодарен ако и на мен ми кажеш от къде да си купя качествен трафик.
 

Горе