125 долара бонус

danko6

Well-Known Member
Всъщност за да се вземат $125 Бонус в тая програма трябва да извършиш региетрация в 2стъпки.
1 стъпка обхваща 3 безплатни регистрации в не лоши програми/ClickBank,HD Publishing,MyLife/
Може и да сте регистрирани в тях по-рано което не пречи .За acme-people-search е необходимо
само да поставите ID /било номер или име/в съответните графи за /ClickBank,HD Publishing,MyLife/.
Всъщност мен ме интересува точно тази стъпка да бъде направена от Вас за да ВИ изплатя $5 на комисията!
Идеята е следната :
За всеки направил стъпка 1 ми начисляват$1
А колкото до стъпка 2 и да ВИ се даде бонуса има само едно условие и то е да представиш регистрация
в GDI/сигурно доста от Вас я имат/ Това е наистина една страхотна програма /домеин,хост,5X5матрица../
"В СЪщНОСТ ТОВА Е ДВИГАТЕЛЯ" не само за acme-people-search, но и много други програми /ще го обесня на тези
които са заинтересивани/
GDI е 7дни безплатно и $10 на месец , но с регистрацията си плащаш за 1-я месец в който спокойно можеш да си върнеш
парите и да платиш за следващия месец /само 5реферала и до 3месеца си на върха/

ЗНАЧИ АЗ СЪЩО НЕЗНАМ ДАЛИ ПЛАЩАТ ЧЕТОХ ДОСТА В НЕТА И ПИШЕ ЧЕ ПЛАЩАТ САМО ЧЕ И АЗ НЕРАЗБРАХ КАК ТОЧНО ПЛАЩАТ
САЙТА Е СИГОРЕН И ЗНАМ ЧЕ ПЛАЩА НО НЕЗНАМ ОЩЕ НАЧИНИТЕ ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ ТОЧНО КАК СА ЗА РЕФЕРАЛ ВИ ДАВА ПО 2 ДОЛАРА АКО ПОПЪЛНИ САМО СТЪПКА 1
СЕГА АКО ВИЕ ЗНАЕТЕ КАК ДА СЕ ПЕЧЕЛИ КАЖЕТЕ
ТОВЕ Е РЕФЕРАЛЕН ЛИНК
http://acme-people-search.com/1267609778NFZEhttp://Acme-People-Search.com/1267609778NFZE
__________________
 
От: 125 долара бонус

GDI е една от най-големите пирамиди :mad:

п.с. пак обърка раздела, трябваше да е в кофа :)
 
От: 125 долара бонус

какво искаш да кажеш с това че е ай голямата пирамида
аз сега ще си платя тези 10 долара за да довърша стъпките и да взема 125 долара бонус след това ще накарам някой да се регне като мой реферал 75 пъти и ще видя дали ще платят гледам в нета пише че плащат но неразбрах как точно се печелят парите само от канене на хора или
ако знаеш нещо кажи
 

Горе