2 Firefox юзъра --->две Firefox иконки на десктопа?

waldes

Well-Known Member
Направил съм си два юзъра на мозилата - единият е дефаултния и друг допълнителен.
Има ли начин да си сложа и втора иконка на мозилата на десктопа, тоест да ми се отваря от едната с дефаултния юзър, докато другата да ми отваря юзър две. Сега всеки пъ давам десен бутон run as administrator и там вече си сменям юзърите, което е неудобно.
 
От: 2 Firefox юзъра --->две Firefox иконки на десктопа?

Не знам за какво ще се ползва, само ще кажа, че навярно Flash Cookies и при 2-та ще са споделени. Това важи за стандартната Firefox инсталация. Ако се ползва Portable Chrome инсталация (за Portable Firefox не знам, навярно ще е идентично, трябва да се обследва самостоятелно), то той си създава и отделни изпълнителни файлове, в които папки решиш, и flash cookies са различни, и винаги всичко е тип-топ, за да може да се борави едновременно с множество Portable CH/FF инсталации в различни папки с Multiple Shortcuts на Desktop. Принципно и горния начин си работи, но зависи според целите все пак… Flash Cookies са важни за някои хора да не са споделени между users profiles. Browser Cookies е ясно, че не са споделени при различните профили.

Повече информация по темата тук и тук.
 

Горе