2leva.bg

AdSenser

Member
Вижте на какво попаднах - сайта 2leva.bg

Това е платформа за афилиейт. Към момента има три фирми, които ротират банерчета при различни условия, има богат набор от инструменти. Според мен е с добра перспектива, дори си има регистрирана фирма за платформата в търговския регистър.

Нямам нищо общо, извинете, ако някой вече е писал мнение за тази платформа, но не намерих в търсачката :shock:
 
От: 2leva.bg

Интересно изглежда. Някой да ги е тествал?
 
От: 2leva.bg

Изглежда ми добре направено и интересно, дано да има развитие :)
 
От: 2leva.bg

Аз ротирах банери на 3 suisess ама така и не реализирах печалба, иначе в същият ден, в който се регистрирах ми се обадиха от офиса им за да ме попитат от къде съм научил за сайта им и дали имам някакви въпроси :) Изглеждат обещаващи, но аз лично не успях да направя нито 1 продажба за месец и разкарах банерите, сега може и да предлагат нови афилиейт програми, в началото бяха само 3Suisses.
Поздрави,Г.Стефанов!
 
От: 2leva.bg

Еми трудно се продава рокля за 300 лева примерно :) За това не си имал продажби предполагам :) Ако разнообразят повече фирмите ще стае по-добре :)
 
От: 2leva.bg

Абсолютно ! :) Това имах предвид.Сега гледам са се включили още 2 он магазина.Дано да се развие повече мрежата.
 
От: 2leva.bg

Интересно. Някои ще каже ли кои са рекламодателите, които са регнати?
 
От: 2leva.bg

Ето тези май са най-яки: Expres Computers (най-"продаваеми", комисионна 3%), има и Shopping-Terapia.com (10%) и 3 Suisses (Регистрация: 0.5 BGN, Продажба: 5.0%). Впечатляващото при последните е, че предлагат 12699 текстови линкове....

Доколкото забелязах, две от фирмите бяха добавени тази седмица, така че, да се надяваме, ще изскочи още нещо :)
 
От: 2leva.bg

Check this out:

commissionshare.bg

С този сайт има някакъв проблем... като натисна "ВКЛЮЧЕТЕ СЕ СЕГА БЕЗПЛАТНО" ме препраща към http:// www. hasoffers. com/ pricing . Освен това гледам е на споделен хостинг от СуперХостинг (http://www.my-ip-neighbors.com/?domain=91.196.124.132), а не на собствен сървър, както по-горните... дали сайтът би издържал да обслужва цяла рекламна платформа?! :)
 

Горе