35% за всяка реализирана продажба от Ava host

k3i0ki

Guest
Ava host е една от най-бързо развиващите се affiliate програми.
Различава се от повечето хостинг програми с множество начини за плащане, високи комисионни и не на последно място с възможността да печелите от продажбите на вашите реферали.
Друго нейно предимство, е възможността за комисионна над 35% при условие, че всеки месец през вас са закупени продукти от най-малко 5 клиента.Регистрирайте се сега и получете бонус от $5!
Линка е aff и ако не желаете да се регистрирате през него, можете да си направите регистрация на avahost.net!
Програмата е силно препоръчвана от afftips.com.
 
От: 35% за всяка реализирана продажба от Ava host

Станах ти реферал колега, ще видим какво ще стане. Само банерите неми харесват де но това да е проблема.
 
От: 35% за всяка реализирана продажба от Ava host

Здравей колега,
Вероятно съм се заблудил, а от там и теб и всички читатели на форума.
Според afftips програмата дава 25% комисионна от всяка реализирана продажба и 10% от продажбата на вашите реферали, но това явно е стара информация тъй като сега системата не отчита регистриралите се реферали, а само посещенията.
И за да съм максимално точен прилагам линк от Aff tips.
цък
Третата е Ava host.
Другото което забелязах е, че когато отворя aff линка на aff tips ми се показва съвсем различен формуляр за регистрация ето го и него:
цък
Възможно е да са си сменили aff програмата.
Още веднъж моля за извинение не ми е за пръв път да подвеждам хората, но не е умишлено.
Начинаещ съм в affiliate маркетинга и реших да заложа на доверен източник на афф програми, като afftips.com.
 

Горе