360 cover photo

devoid

Active Member
Здравейте

някой би ли ми обяснил как да си сваля на телефона такава360 снимка и сложа на корицата ето като този профил пример

www.facebook.com/azVqrnata

гледах Няколко клипа за това но не ми се получи, моля някой който го е правил да съдейства. Благодаря предварително!

поздрави!
 
Влизаш в профила си, отиваш на корицата цъкаш "Обновяване на снимката на корицата" от там "Изберете дизайн", а след това си харесваш някоя 360 градусова снимка, която предлага Фейсбук те са маркирани с ето такъв знак.
9677382X.png
 
Влизаш в профила си, отиваш на корицата цъкаш "Обновяване на снимката на корицата" от там "Изберете дизайн", а след това си харесваш някоя 360 градусова снимка, която предлага Фейсбук те са маркирани с ето такъв знак.
9677382X.png
Здравей, благодаря ти за помощта но след като избера изберете дизайн виж какво ми излиза , няма нито едно 360 с този знак , а аз исках точно тази която я показваш ти първата дали е възможно да я дръпна ли от някъде какво да направя защо я няма
 

Прикачени файлове

  • A1294141-9965-4B59-9F7F-34E564E2F25C.jpg
    A1294141-9965-4B59-9F7F-34E564E2F25C.jpg
    88.5 KB · Преглеждания: 7
Здравей, благодаря ти за помощта но след като избера изберете дизайн виж какво ми излиза , няма нито едно 360 с този знак , а аз исках точно тази която я показваш ти първата дали е възможно да я дръпна ли от някъде какво да направя защо я няма
Виждам, че го правиш от мобилен телефон пробвай от десктоп версия.
 

Горе