500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

a4kata

Member


500Affiliates е една доста добра алтернатива на Adsense, тъй като е регистрирана в Израел, а там нямат ДДС, нито подават VIES декларации. Това означава, че не сме длъжни да сме регистрирани по ДДС, за да получаваме плащания от тях .

Платформата Plus500 е многоезична и поддържа над 20 езика (включително и Български), за всяка държава CPA стойностите са различни, като за България е $150, предлагат също така и Revenue Share план 15 %, но е доста неизгодно и не ви го препоръчвам.

Всеки може да промотира на най-удобния за него език, като комисионните за трейдъри от Германия,Англия,Италия и Швеция са най-големи ($500).

След регистрацията можете да изберете по какъв начин да промотирате, има множество от банери на почти всички стандартни размери, текстови линкове, промоционални мейли, аз лично рекламирам през Adwords с текстови линкове.

Също така имат и 5 % второ ниво за партньори. Казах само основните неща повече инфо можете да намерите в сайта им:

Регистрация (Давам афлейт линк, ако смятате, че съм ви помогнал ползвайте го, ако ли не винаги можете да напишете 500affiliates.com в адресбара :) )
 

Прикачени файлове

  • Logo.png
    Logo.png
    17.8 KB · Преглеждания: 13
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Не разбрах, каква е връзката с адсенс?
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Връзката е, че програмата е многоезична и става за сайтове на всякакъв език както при adsense има реклами на много езици, въпреки че се рекламира само един продукт за разлика от adsense, при мен дава доста добри резултати сравнение с adsense, а най-добре е да се комбинират и 2-те.
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ чакай си почина ХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХХА

Ти изби рибата бе приятелю, алтернатива на адсенс с forex aff.

А и тези 500 са смешни :D

Дават ти 25% макс на месец, при 10 докарани клиента на месец - моите партньори ми дават стартовото от 25-35%, къде си тръгнал ги хвалиш, а и не на последно място не можеш докарваш УС клиенти.
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Това за мен е най-добрата афф програма. Ако не знаеш в момента форекс нишата е най-печеливша сравнение с 10-15 процента, които получаваш при продажба на даден продукт или 50% ако става дума за хапове.

При тази афф програма получаваш $150 комисиона, когато те спечелят 40$ от спред-а(това е изискване, за да стане потребителя qualified и да получиш комисионата) дори той да е внесал 50 лв.

Правиш ли разлика ?!

Промотираш програмата докарваш примерно 50 демо регистрирани от тях 1 депозирал 100 лв. той търгува с тези пари известно време и след като спечелят 40$ от него получаваш 150$.

За кви % си тръгнал да ми говориш кви 5 лева ?
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

ХАХАХХАХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХА

Айде малко по-сериозно.

Шефче, от 5 години се занимам с инвестиране в частно валутния пазар, на дали знаеш и 10% от това което аз знам така че .....

Ще ти обесня по разбрано, аз взимам 35% от спреда момко, а спред е разлика м/у курс купува/продава на Х финансов инстурмент - при това стартовото, а ти взимаш 25% макс на 1 месец ако докараш 10 човека
А ако искам само CPA си, взимам 250 стартвото до 300 така че тези 105$ ясно ти е ... :)

Другия път внимвай в зарибяваките на системи, проучи внимателно всички варианти и не давай на смешните :D
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Леле и отрицателна репутация си ми дал, БРАВО как е егото :D
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Пич ако знаеш колко си зле няма да излезеш от у вас това честно ти го казвам ...

Аз му обяснявам за програмата като нормален човек той тръгнал да ми спори за нещо, което не знае и спами в темата

проучи внимателно всички алтернативи

Най-добре ще е ти да прочетеш условията на тази програма и да не ми приказваш общи работи от де си чул не доразбрал.


С тази програма съм спечелил хиляди левове, и бях готов да дам статистиката от моето промотиране, но заради такива като теб изгубих всякакво желание да се занимавам и ще те помоля да не спамиш в темата и да губиш времето на хората с коментари, които нямат нищо общо с истината...
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Ех от такива комплексии като теб, сигурно и милиони си правил кво правиш тук се чудя :D :D :D

Айде чети и гледай тук внимателно и после мисли кой е зле или не :D

http://www.ufxpartners.com/en/commission

Не искам ти споменам за MIGBank, Saxobank, City и техни програми, така че не ми обяснвай колко знаеш и кое е алтернатива на кое :D :D :D

Иди се оплачи на Блинки, ако искаш точно в такива теми трябва се пишат истините, а не глупости
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Едит: другия път като искаш като пишеш подбно тема пиши така: "Алтернатива на на Адсенс в частност Forex сегмента" - заглавието е подвеждащо, та и затова ми е смешно, все едно да кажа ICN афф. е алтернатива на Адсенса :D

Надявам се си разбрал, вече че плус500 имат още какво да дадът за да станат, конкурентно способни на другите доказани програми
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

и ще те помоля да не спамиш в темата и да губиш времето на хората с коментари, които нямат нищо общо с истината...

Какво от по-горния текст не разбра ?!

Да съм написал по-горе ufxpartners, добра алтернатива на Adsense, че да ми даваш линкове към условията на ufxpartners ?
Всяка програма е различна и условията са различни аз приказвам за 500affilaites той ми казва какво било в другите без да се е запознал с условията на програмата, за която е пусната темата, или ти май е объркал темата ?

Последен път ти казвам прочети добре условията на 500affiliates и недей пуска безсмислени постове в темата ми!
 
От: 500Affiliates партньорската програма на Plus500, добра алтернатива на Adsense

Добре, харесваш ми :)

Можеш и да спечелиш капчица от уваженеито от няко колега.

Писах да видя на какво ниво си, щом ми даваш отрицателна репутация, след като ти казвах защо не струват, просто любопитствах, а и понеже това е форум и всеки споделя мнението си, като препоръчва нещо винаги има по-добро та затова писах, някой колега да избере по доброто.

Явно имаш силна нужда си промотираш тази незначителна програма(чел съм и ги знам условията както и на конкурнтите, затова и ти обеснвам колко е шиткава), обесних защо не е добра, така че няма кво повече да правя - те хората имат глава на раменете си.

Жив и здрав
 

Горе