Продава се: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте,


Продава се 5bet.eu! Цена: 500.00 лв.
Плащане: Предварително - предвид утвърдения ми рейтинг във форума.
Методи на Плащане: Еконт, Банка

Напълно работещ и функциониращ сайт! Европейското стартира след 2 дни, а Вие може да се погрижете за това... чрез 5BET.EU


Сайт: 5bet.eu (домейн регистриран през 2016 г. валиден до 19 Февруари, 2017 г.)
Допълнителни домейни към него: futbolniprognozi.info - регистриран през 2015 г. и валиден до 25 Февруари, 2017 г. и bet359.tips (регистриран през 2016 г. - валиден до 29 Януари, 2017 г.)

Домейни:
12803271_1059475147456660_570079620534701870_n.png

5bet.eu е уникален домейн 4-буквен домейн, близък до домейните на редица букмейкърски сайтове като 10bet и т.н. Перфектен за развитие и популяризиране в световен мащаб.
futbolniprognozi.info - беше сайт, аз го закупих и използвах само домейн, който редиректва към 5bet.eu
bet359.tips е домейн, който трябваше да е паркиран, но така и не го направих.


Facebook Page: https://www.facebook.com/5bet.eu


Какво съдържа сайта:
Тема:Sport - WordPress Club Theme (Платен)
http://themeforest.net/item/sport-wordpress-club-theme/9258218


Модул за абониране: USD 30.00 (Платен)
http://codecanyon.net/item/ultimate-membership-pro-wordpress-plugin/12159253


Модул специално направен от WordPress програмист за пускане на мачовете и визуализирайки го в таблица.(Началната страница)


Сайтът е с одобрени афилиейт акаунти в Efbet, Betfair, Pinnacle, Sportingbet


Съдържание:


Възможност за абониране http://5bet.eu/абониране/


5 броя авторски ревюта на Букмейкъри по над 1000 думи с изображения направени специалано за сайта- http://5bet.eu/букмейкъри/


Още около 10 полезни авторски статии, които са много ценни за залагащите.

12821562_1060042740733234_7325829981275051307_n.png



Оптимизация:


Направена е само и единствено Onpage оптимизация. Скоро ще стане излезе на първа страница при ключова дума Платени футболни прогнози - сега е на 11 позиция.


Сайтът не е спамен в групи, не сме се възползвали от никакъв социален трафик.




Google Organic Traffic (месечен) - над 60% е натурален трафика.
Март (88 посещения) - беше още нов сайта
Април (304 посещения) - тук вече си оказа влияние, работейки върху него
Май (572 посещения) - посещенията растат


Общ месечен трафик:
Март (608 посещения)
Април (1000 посещения)
Май (900 посещения)


===
Абонати:
По статистика регистрираните абонати са 33-ма, като има три транзакции 20.00 EURO + 20.00 EURO + 7.50 EURO


===
ОБОБЩЕНИЕ:


Този сайт е стартира с много любов в края на 2015 г. Официално стартира в края на м. Януари. Пренесени са статистики от акаунта ми от Blogabet.com (за тези които не знаят каква е историята - има тема във форума за това, представяйки дейноста на сайта).
Не са пестени пари са нищо. Идеята беше да се развива и ми е тъжно да го гледам как седи, а аз нямам време за него. Развивам си други оффлайн/онлайн дейности и все не достига време за сайта.


По начало 5bet.eu има страшно много потенциал, особенно ако имате групи и страници на тема футболни прогнози.
 
Последно редактирано:
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Предлагам ти: 450 лв и го взимам, в кратък срок.
Благодаря за интереса, но има интерес от няколко колеги. Все пак ако се платят 500 лв. го давам на съответния пич.
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Благодаря за интереса, но има интерес от няколко колеги. Все пак ако се платят 500 лв. го давам на съответния пич.

Търпението е добродетел.
Ако си от София може да стане веднага :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Ти не го ли почна скоро този проект , защо го продаваш така бързо ?
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Ти не го ли почна скоро този проект , защо го продаваш така бързо ?
Нямам време за него. А днес е най-подходящия ден да се закупи този проект по две причини:
1. Идващото ЕП
2. БЕТ365 получиха лиценз и всички стари регистрации са неактивни. Най-сладкият каймак ще го оберат всички набиращи афилиейти. Та ще видим.
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Сайтът е продаден!

Да пожелаем успех на новия собственик :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Най-сладкият каймак ще го оберат всички набиращи афилиейти
Каймакът ще си остане в компанията. Много хора положиха усилия да ги популяризират, за благодарност след толкова време ще получат, по-една студена вода.
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Каймакът ще си остане в компанията. Много хора положиха усилия да ги популяризират, за благодарност след толкова време ще получат, по-една студена вода.

Нали се сещаш, че ако наистина не признаят старите регистрации, че аз и още хиляди други залагащи като мен и теб ще си направят нови регистрации. Ако това се случи, ще е пълно предразпределение на пазара на афилиейтите и потърпевши ще са тези, които имат дълга база с афилиейти, но пък е супер шанс за тези, които нямат такъв. Ще бъде интересно в следващите дни със сигурност :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Нали се сещаш, че ако наистина не признаят старите регистрации, че аз и още хиляди други залагащи като мен и теб ще си направят нови регистрации. Ако това се случи, ще е пълно предразпределение на пазара на афилиейтите и потърпевши ще са тези, които имат дълга база с афилиейти, но пък е супер шанс за тези, които нямат такъв. Ще бъде интересно в следващите дни със сигурност :)

Няма да ги признаят. Въпреки че като пробвам да си регна старото име го дава като заето. Имах и ядове с адреса - иска го на кирилица , но ако го напишеш на латиница не казва къде е грешката... чата явно е претоварен. Сега си играх пак сканиране на лични карти , на шофьорски.... малко е тягостен процеса но пък един пък като го минеш знаеш че си при най-добрите :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Нали се сещаш, че ако наистина не признаят старите регистрации, че аз и още хиляди други залагащи като мен и теб ще си направят нови регистрации. Ако това се случи, ще е пълно предразпределение на пазара на афилиейтите и потърпевши ще са тези, които имат дълга база с афилиейти, но пък е супер шанс за тези, които нямат такъв. Ще бъде интересно в следващите дни със сигурност :)

За какви загуби говорим?
Приемрно ако имаш средно на брой бонаци средно залагащи колко е на месец в левове това?
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

За какви загуби говорим?
Приемрно ако имаш средно на брой бонаци средно залагащи колко е на месец в левове това?

Партньорът печели % от депозитите на своите афилиейти и от това как се представят със залозите си. бет365 лимитира успешните си играчи и оставя само ''губещите'', което е перфектно за партньорите. А това какво ще печелиш зависи не от броя на своите афилиейти, а от това колко депозират те. За това аз мога да имам 2 стабилни ''кръводалители'', а ти да имаш 10, и моите постъпления ще бъдат повече от твоите. :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

грам не разбирам от футбол и прогнози, иначе бих взел сайта. Добре изглежда!
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Кофти за хората , които бяха партньори на сайта досега ... сега наново ще се преразпределят нещата
Нищо няма да се преразпредели. Доста висок % от новите регистрации , на стари клиенти, хората ще си ги направят директно, без афилиет без нищо.
По-една студена или по-точно ледена вода и това е.
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Нищо няма да се преразпредели. Доста висок % от новите регистрации , на стари клиенти, хората ще си ги направят директно, без афилиет без нищо.
По-една студена или по-точно ледена вода и това е.

Тука грешиш, много хора ще намажат яко от тия аффчета, дето се вика бързи пари ;)
Като гледам в фаце почнаха масово реклами и песента старите профили са затрити регнете се от тук :)
 
От: 5bet.eu - Сайт за футболни (и не само) прогнози

Тука грешиш, много хора ще намажат яко от тия аффчета, дето се вика бързи пари ;)
Като гледам в фаце почнаха масово реклами и песента старите профили са затрити регнете се от тук :)

Само дето още не се отварят на всички линковете (някой интернет доставчици още филтрират сайта) и тези проблеми с депозитите са кофти , а защото мн хора се регват и чата не работи :D
 

Горе