9000 посетители -къде да хостна сайта си?

dalasweb

Well-Known Member
Здравейте!
Като гледам един от сайтовете ми стигнал до 9 000 посетители дневно, къде е най-добре да го преместя,защото не ми се занимава със сегашната хост компания.
Мнения?Сайта не е за секс!
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Здравей. Аз съм на icn и съм доволен от тях. Планът ми е ултима +, около 40 лева излиза на година. Може да му видиш параметрите от сайта им, че да не правиме реклама :)
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Аз съм на icn и съм доволен от тях.
А не мерси скоро, не се възползвах дори от промоцията им!
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Ами хостни си го на суперхостинг...аз от три години ги ползвам и само добри отзиви мога да кажа. А тук във форума имаше и една анкета за най-добър хостинг и Суперхостинг бяха много преди другите. Но при толкова посетители ще трябва да се замислиш за в бъдеще и за VPS.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Ако ще се увеличава още най-добре впс иначе почти навсякъде ще те изритат на споделен. Хостагатор - shared - са най търпеливи до 9-11 uv не създават проблеми ако нямаш мн тежък скрипт.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Между 9000 и 9000 има много голяма разлика, единия може да прави 9000 импресии, другия милиони, импресиите са от значение, не самите потребители. Дай да погледнем сайта и ще можем да ти дадем някакви насоки.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Ами аз имам сайтове с около 20 000 посещения, единият, който е с 9000 дневно има по страниците си и оразмеряване на 15 картинки с TimThumb, т.е. не е от най-леките страници.

Хоствам си страниците при Space.bg и е по левче на ден ("Флекси хостинг"), и засега съм доволен.... клиент съм от 2008 г. и са имали две спирания в услугите, концентрирани в последната половин година :) P.S. Едното спиране беше за около 48 часа, а другото - за 40 минути.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

superhostin ако искаш да се хоства в БГ
hostgator ако искаш в USA

за тези съм чувал най-добри мнениея за поддръжката им и цената

ползвам ги и двата от поне 4 години и никога не са ме предавали в напечени моменти.
имало е проблеми и нааваилабилити на сайтовете ми, но в крайна сметка с общи усулия сме ги вдигали без загуби.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Jump.bg, колега. скачай им :)
Ползвам хоста от самото начало. Ако си взимаш хост от там, нека да е най-големия пакет (споделен хостинг) или направо VPS.
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Ползвам хоста от самото начало. Ако си взимаш хост от там, нека да е най-големия пакет (споделен хостинг) или направо VPS.

Защо? Добре ще е, ако сподели страниците (може и на ПМ), да се направи преценка, не е нужно директно да се хвърля на голямото и по-скъпото :)
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Скачай направо на Jump.BG, виж какви хубави отзиви имат :) Пиши и на alex.atanasov на ЛС, да се консултираш. Човека поне е тук във форума и винаги може да ти помага, ако има нещо :)
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Колеги, никой нищо не каза за ХОСТ БЪЛГАРИЯ!?!? Имам 18 сайта там, оплаквания - никакви! 9 000 потребители не е чак толкова, ако не гледат видео и не цъкат игрички?
 
От: 9000 посетители -къде да хостна сайта си?

Hostbulgaria са ок до 3-4 uv за wp примерно, който е оптимизиран и са орязани заявките. За 9к uv и безплатен скрипт неоптимизиран не са оферта.
 

Горе