Adsense и Western Union - получаване на сумата, промени

exoexo

Member
Днес отидох до банката както всеки месец да си получа паричките от гугъл през WU. Обаче - изненада ... давам си номерчето и всичко и в банката ме контрират, че имам съобщение от изпращача, което трябва да кажа за да мога да си получа парите. Така била процедурата, нещо като верификация и ако не можеш да кажеш съобщението не може да си вземеш парите.
Добре че в банката съм им клиент от 10 години и ме познават и си ми дадоха плащането и гледам за това съобщение от гугъл - един номер, но от къде и как и какъв - никаква идея. Нито ми е егн, нито гугъл номера ("pub-..."), нищо.
Прибирам се и почвам да се ровя пак. Давам си "История на плащане" -> "Детайли за получаване на плащане" и там само дата, контролен номер и т.н. както винаги, но това съобщение не еупоменато и такъв номер никъде няма в детайлите на плащането. Обаче забележете линка под детайлите "Извлечение за приходите"!!! Когато кликнете да видите извлечението там ще видите и този номер, който ви пращат като съобщение и който трябва да кажете в банката за да си вземете парите:
"Идентификационен номер на клиент: ххххххххх"

Така че следващия път като ходите да си вземате парите с WU освен лична карта, контролен номер, дата, сума и т.н. носете си и този "Идентификационен номер на клиент" номер за да нямате проблеми.

"История на плащане" -> "Детайли за получаване на плащане" -> "Извлечение за приходите" -> Идентификационен номер на клиент: ххххххххх
 
От: Adsense и Western Union - получаване на сумата, промени

Мерси за инфото!Колко ли хора щяха да се разкарват и да псуват...
 
От: Adsense и Western Union - получаване на сумата, промени

Поздравления, откри топлата вода
 
От: Adsense и Western Union - получаване на сумата, промени

и аз незнаех
 

Горе