Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

yMladenov

Member
Има ли някакъв "hack" да си сложа канали за проследяване на рекламите в blogger?

Ако си ги сложа със онази другата джаджа, която позволява писане на html/js код, нищо не излиза или рендера на рекламите е повреден.. :?
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Има ли някакъв "hack" да си сложа канали за проследяване на рекламите в blogger?

Ако си ги сложа със онази другата джаджа, която позволява писане на html/js код, нищо не излиза или рендера на рекламите е повреден.. :?

и аз имам същия проблем, сложил съм адсенса в блогър чрез автоматичните му настройки, ама така канали не мога да направя :(
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Всъщност със джаджата за HTML/Javascript става, но трябва да се чака поне 15 минути за да се появи рекламата на страницата и май на моменти пак се губи :?
Все пак го предпочитам пред това да получавам кликове от никъде..

Hooray..
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

не се губи нищо, просто трябва да се изчака зареждането на рекламата. А и когато се създаде нова излиза до 15 минути (понякого и повече). Общо взето това е начина да имаш проследяване по custom канали.
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

В момента ползвам добавяне на кода като джаджа "HTML/JavaScript". Работи безпроблемно.
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Работи безпроблемно,даже последната ми излезе за не повече от 2 минути.
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Здравейте,
малко е стара темата но имам проблем свързан с Adsense в blogger блог.

По принцип знам, че можеш да сложиш 3 текстови карета и 3 линк карета, такааа...

В моя блог съм сложил текстови карета след всяка статия, и в сайдбара 2 карета с линкове (като използвам HTML/Javascript widget-a на Блогър и съм пейстнал кода вътре).
Значи тези след статиите се показват винаги 3-те, но тези с линковете се показват само ако се щракне на някоя статия - демек когато няма показни 3 текстови реклами общо на страницата...

Някакви идеи?
 
Последно редактирано:
От: От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Здравейте,
малко е стара темата но имам проблем свързан с adsense в blogger блог.

По принцип знам, че можеш да сложиш 3 текстови карета и 3 линк карета, такааа...

В моя блог съм сложил текстови карета след всяка статия, и в сайдбара 2 карета с линкове (като използвам html/javascript widget-a на Блогър и съм пейстнал кода вътре).
Значи тези след статиите се показват винаги 3-те, но тези с линковете се показват само ако се щракне на някоя статия - демек когато няма показни 3 текстови реклами общо на страницата...

Някакви идеи?

може и аз да се бъркам но последния път когато четох беше 3 елемента общо на страница а не 6
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Хм,
може и да ми е стара информацията, но си направих следния експеримент. Оставих да се показват само последните 3 статии в блога като е нагласено след всяка да има Адсенс текстово каре и отделно в сайдбара имам 2 Адсенс линк карета. РЕзултата: показват се винаги 3-те текстови карета след статиите и винаги поне 1 линк каре в сайдбара, а другото не се показва винаги а само от време на време...
странна работа.

Ако наглася на 4 стати, то тогава след първите 3 има текстови карета, а след последната няма и нито едно линк каре в сайдбара не показва линкове.

Ето това му викам аз странна работа... някой да има идеи?
 
От: От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

Хм,
може и да ми е стара информацията, но си направих следния експеримент. Оставих да се показват само последните 3 статии в блога като е нагласено след всяка да има Адсенс текстово каре и отделно в сайдбара имам 2 Адсенс линк карета. РЕзултата: показват се винаги 3-те текстови карета след статиите и винаги поне 1 линк каре в сайдбара, а другото не се показва винаги а само от време на време...
странна работа.

Ако наглася на 4 стати, то тогава след първите 3 има текстови карета, а след последната няма и нито едно линк каре в сайдбара не показва линкове.

Ето това му викам аз странна работа... някой да има идеи?


При мен се получава същото. Понякога се показват всичките 6 понякога не. Забелязал съм, че когато сложа някоя притурка някои от рекламите изчезват.

Когато отворя страница с повече публикации на нея остават 3 реклами някаде.
 
От: Adsense като Blogger.com джаджа и Adsense канали??

повече от 3 не може
Нещо се бъркате с тези полета.


Правила за отделните продукти
AdSense за съдържание: на всяка страница могат да се разполагат до три рекламни елемента и три елемента с връзки.
AdSense за търсене: на всяка страница могат да се поставят до две полета на Google AdSense за търсене. Също така на страници с резултати от AdSense за търсене може да бъде поставен само един елемент с връзка или поле за търсене, но не и други реклами от Google. Заявките трябва да са подадени от потребители, въвеждащи данните директно в полето за търсене, и не могат да бъдат променяни. Това се отнася и за предварителното запълване на полето за търсене с термини или конфигурирането с твърд код на директни връзки към страници с резултати от търсенето. Кодът на AdSense за търсене не може да бъде интегриран в софтуерни приложения като например лента с инструменти.
-------------------------------------------------------------------
Хайде, моля ви, ако някой е ползвал темплейтите за блогър на
Scincorner да ми драсне как е сложил Адс кодовете в шаблоните,
че много се замотах днес.Има си поле за Адс в темплейта, но направо в html ли да влизам или какво..:)
 

Горе