Adsense плащане през western union

a4kata

Member
Някой може ли да ми обясни каква е точно процедурата за получаване на пари от Adsense през western union ?
 
От: Adsense плащане през western union

Защо питаш - просто за да се информираш или ти предстои плащане?
Когато минеш минималната сума и предстои плащане, заедно с финализираните отчети ще получиш съобщение и какво е нужно за плащане, толкова е лесно и елементарно и са го обяснили, та чак понякога се чудя, как може да не виждате такива неща?!
 
От: Adsense плащане през western union

Защо питаш - просто за да се информираш или ти предстои плащане?
Когато минеш минималната сума и предстои плащане, заедно с финализираните отчети ще получиш съобщение и какво е нужно за плащане, толкова е лесно и елементарно и са го обяснили, та чак понякога се чудя, как може да не виждате такива неща?!
Това ми е ясно, но до сега само 1 път съм използвал услугите на western union, изпращах 1 път пари и до колкото знам ми дават бележка след като изпратя парите и, за да бъдат получени парите на този човек, на който ги изпращам трябва да предостави тази бележка, за да може да ги получи. Въпросът ми така ли е с google ?
 
От: Adsense плащане през western union

Въпросът ми така ли е с google ?

Не. Вече ти обясних - когато имаш финализирани приходи те ще ти кажат какво да правиш. Дават ти номер на превод, който трябва да предоставиш с личен документ.
 

Горе