Adsense проблем

gunshot

Active Member
Adsense си работеше, до един ден в който спря и започна да показва "социални реклами". Писах на чичо гугъл но от съпорта им вече седмица няма отговор.

Ето каква грешка ми дава:

Вашите страници показват социални реклами, защото не сте потвърдили информацията си за контакт. Повече подробности...

Като дам "Повече подробности..." ми дава "История на плащане" и не ми помага особено.
Някакви идеи как да се оправи?
 
supporta им беше нещо в отпуска до някаква дата около 21.03 така че вече би трябвало да са се върнали и да отговарят. Иначе прегледай си страницата с информацията за контакт и виж там дали не пише нещо. Ако искаш прати и някой скриншот да видим можем ли да помогнем
 
в пощата няма нищо (няма пин), проблема е от 2 седмици някъде, все да се е получил от тогава. отговор от тях нямам, вчера им писах повторно, но от тогава също нямам.

ето шотовете:
http://igratabg.com/temp/ads1.jpg
http://igratabg.com/temp/ads2.jpg

помагайте, че съм на $90 и точно сега ме прецакаха.
 
за email ли говориш или за обикновената поща?! на email няма нищо.
edit:
явно е за обикновената поща - много ми я крадат, мамка им... поисках нов пин, дано този път имам късмет, но не ми се вярва.
 
Последно редактирано:
Трябва да щракнеш на връзката "Моля изберете или потвърдете начин на за получаване на плащания". След това е много важно освен начина на плащане (чрез чек) да се въведе и точния адрес, на който да се прати чека.

Също така трябва да щракнеш на връзката по-долу ("Моля въведете своя ПИН") и да въведеш номера, който пристига чрез Български Пощи (на хартия).
 
Последно редактирано:
Не са ли ти пратили едно писмо с пин код като си минал 10$... обикновенно писмото идва за 2 до 3 седмици в големите градове и 3-4 седмици в малките...
Дори и от адсенс да не са в почивка... отговор получаваш след няколко седмици...
Те като имат доста трафик и им е бавна работата...
 
аз PIN-a го чаках 5 седмици. След това малко се забързаха нещата.
И от мен съвет за всички - използвайте фирмен адрес (където работите или където работи ваш приятел). По-лесно ги намират пощаджиите като са написани на английски.
 

Горе