Adsense usa?

Twis7

Active Member
Здравей колеги, предварително се извинявам за шлиокавицата,пиша от тела,довечера ше го оправя.
Един от ацц ми беше евровизиран,преди време, тогава имаше 20 $.ноември направих 70 Евро и трябва декември да ми платят.обаче днес на 1ви не виждам нищо в история на плащане, само че кум 14 15 ще добавят средствата от уса.следователно да чакам пари чак уануари?
 
Последно редактирано:
От: Adsense usa?

Ето ти го дешльокавизирано:
Здравей колеги, предварително се извинявам за шлиокавицата,пиша от тела,довечера ше го оправя.
Един от ацц ми беше евровизиран,преди време, тогава имаше 20 $.ноември направих 70 Евро и трябва декември да ми платят.обаче днес на 1ви не виждам нищо в история на плащане, само че кум 14 15 ще добавят средствата от уса.следователно да чакам пари чак уануари?

От Google пак са измислили някаква нова глупост.
 
От: Adsense usa?

Този месец няма да бъде извършено плащане. Размерът на неизплатените Ви приходи преди 01 декември 2010 възлиза на 50,33 €. Плащания се извършват в срок от 30 дни след края на месеца, в който неизплатените Ви приходи са достигнали 70,00 €.
Малко странно, защото сумата в акаунта надвишава 70 евро. Явно е бъг в новия дизайн, знам ли.
 
От: Adsense usa?

Малко странно, защото сумата в акаунта надвишава 70 евро. Явно е бъг в новия дизайн, знам ли.
Здравей, там където гледаш съобщението от гугъл за 50,33 Евро - долу е раздробено по месеци. Погледни, че Ноември не фигурира, т.е. това ти е до 31 Октомври. Мисля, че на 15-ти този месец ще актуализират сумата (+ Ноември) и ще получиш плащане Януари.
 

Горе