Adsense

EzRoLiT

New Member
Причина поради която не ми се показват рекламите от гоогле?Сложил съм под хедъра,отстрани под архива на блога и под последния пост на страницата но се показват само първите 2.
Блога го има в подписа ми.

П.С
Някой път пък изчезват отстрани рекламите а отдолу се появяват и обратното.Разбирам че трябва да мине известно време преди да почне да показва реклами свързани със съдържанието на блога ама пък въобще да не показва никакви..
 
Явно се получава така, защото не може 1 реклама да се появява по 2 пъти на 1 страница, а няма достатъчно реклами, които да запълнят всички полета .
 
Оправи се..като захапа контента си се показват на всички места и точните реклами :) .Аз си помислих да не би да съм направил нещо грешно затова пуснах темата.Мерси за отговорите.
 
да питам тук и аз за моя блог
значи имам в него 3 съобщения за три различни неща
Троя, Тадж Махал и Мачу Пичу и отляво ми се появяват тези съобщения като линкове, там под архив на блога мисля бяха
добре, обаче като заредя блога, на мястото на рекламите на google има социална реклама
чак като цъкна на някой линк отляво и се отвори нова страница само
с едно от съобщенията, чак тогава се появяват рекламите и при това са по темата, примерно хотели в Индия или нещо свързано с Тадж Махал
същото е и ако отворя само съобщението за Мачу Пичу

и сега кво да правя,, защо така се получава?
някой може ли да ми обясни какво става? :shock:
 
тука явно никой нищо няма да отговори :cry:
ами ще пиша на съпорта на google, да видим те какво ще кажат
по моя въпрос
 
значи отговориха ми от google
дадоха ми един ред да си го добавя към кода на рекламите
и вече се появяват на първата страница :)
 

Горе