Adwords спешен въпрос

gunshot

Active Member
Мога ли да направя при adwords сайта да се рекламира само при търсене в търсачката/

Мога ли да направя рекламата на сайта да излиза най-отгоре в резултатите а не вдясно?

Какво трябва да наглася за да стане по този начин/

Предварително благодаря :)
 
gunshot каза:
Мога ли да направя при adwords сайта да се рекламира само при търсене в търсачката/
Може, изключваш контент нетуърк, но бидвоете за търсене са в пъти по-високи.

gunshot каза:
Мога ли да направя рекламата на сайта да излиза най-отгоре в резултатите а не вдясно?
Не, позиционирането е решение на Гугъл.
 
bgkulinar каза:
gunshot каза:
Мога ли да направя при adwords сайта да се рекламира само при търсене в търсачката/
Може, изключваш контент нетуърк, но бидвоете за търсене са в пъти по-високи.

gunshot каза:
Мога ли да направя рекламата на сайта да излиза най-отгоре в резултатите а не вдясно?
Не, позиционирането е решение на Гугъл.

батенца мисля, че може да се класираш все най-отгоре просто предлагаш 1 долар на клик и позиционирането е като търг мисля, който даде най-много е отгоре, при една дума ако има 100 човека искащи да рекламират, а има 3 места първите трима с най-висок бид им остават другите може да ги видиш с новата технология с стрелките. Това е моето мнение
 
В много случаи обаче с 1 долар не става, има ключови думи с голяма конкуренция където за толкова изобщо няма да те покажат в рекламите.
 
ясно, работата не е на добре :)

а да питам друго - слагам по 15 цента за една ключова дума (от гугъл пишат мин. 5 цента за тази дума) и не иска да се покаже. показва само един друг сайт при търсенето. думата ми я дава активна, но в информацията пише - не се показва, може да има различни причини, ала-бала.

защо ли се получава така?
 
сложи и за подобните на нея а и раклмаите не винаги тръгват. Ако правиш кампания за бг. Задаиму всички езици, ипта от българия защото ако си му задал - български - бг ипта, а браузъра на някои е с дефултен език англииски няма да я види въпреки че е от бг
 
Щом не се показва може да има голяма конкуренция и рекламата да не ти излиза на първа страница.

Позицията ти се определя от:

Quality Score сайта който рекламираш

CTR на рекламата

Историята на акаунта

Конкуренцията

///////


Ето няколко съвета за вдигане на качеството:

- сложи линкове към Contact Us, Privacy Policy, TOS
- Заглавие (title) и Н1,Н2 тагове с ключовите думи които рекламираш
- обемен текст, в който пак има тези думи



Ако CTR ти е добър средната цена за клик ще пада всеки ден по малко.
 
Тръгна, благодаря за помощта, не им беше харесала една дума :lol:

Задаиму всички езици, ипта от българия защото ако си му задал - български - бг ипта, а браузъра на някои е с дефултен език англииски няма да я види въпреки че е от бг -> и аз си го мислех това, има ли смисъл?

И още нещо. Иска ми мин. цена 4-5 цента (в зав. от ключовата дума) за да се показват, има ли смисъл да давам повече?
 
не няма смисъл гледай колкото може толкова по-малко да даваш...
а аз имам one question... колко е препоръчителния брой думи повече или по малко?
 

Горе