Affiliate проблем

ignat92

New Member
Здравейте на всички от извесно време и аз реших да пробвам с прословутите афилиате програми,регистрирах се в няколко affiliate networks и идеята ми беше да рекламирам програми които плащат за безплатна регистрация,пурво кофти се оказа че програмите са главно за US и UK но проблема за който се обрящам към вас е че неразбирам защо ми отчита само кликове но не и payout,пробвах и с някои приятели от нета да се регистрират там те са си в америка обаче пак ми отчита само кликове немога да разбера защо така и то не на 1 сайт,много ще сам ви благодарен за помощта.

Ако някой знае такива програми който са международни включително и българия моляви кажете кои са,мерси за отделеното време и дано най сетне разбера защо става така.Мина ми през акъла данеби и тия които са за всеки безплатен потребител който се регистрира да си имат от ония условия че получаваш пари в зависимост на съотношението безплатен/платен потребител но никаде непише нещо подобно пише че получаваш парите когато потребителя примерно си потвърди регистрацията.

97
 
От: Affiliate проблем

Я дай да видим към коя програма си се вързал.
 

Горе