Affiliate code by Michael J.

kingsizewe

New Member
Някакви впечатления от поредното "чудо" излязло на американска земя. Тоя Майкъл си изгради име с друг продукт - clickbank code.

Търсих из нета и видях коментари, че всичко това НЕ е измама. Упорито търсех негативни коментари на измамени, но така и не намерих. Тоя пуяк Майкъл Джоунс гарантира връщане на парите до 4 седмици, ако след като се купи упътването му, съдържащо 8 часа инструкции, с които всеки може да започне да се занимава с това с гарантиран успех, не ни остави сетисфайд :lol:

Друго още по-голямо чудо в цялото това чудо е, че след като си вземеш туториала му, промиващ мозъци, повече няма да плащащ нищо. Вътре са обяснени само БЕЗПЛАТНИ методи как да си набавиш трафик. Не стига, че това звучи адски трудно за вярване, ами и гарантира, че ще започнеш да печелиш още няколко часа след като подкараш магическите му инструкции.

Пращах и разни съпорт тикети:

toyan,

Yes you can earn money in any country. No you will not need any other money to start earning money.

Elizabeth


Ticket Details
===================
Ticket ID: EAF-424409
Department: The Affiliate Code
Priority: High
Status: Closed

Вижте видеото му на сайта, което ми проми мозъка, за да повдигам тази тема тук и ме наречете бала, ако щете. Все ми е тая :lol:

http://www.theaffiliatecode.com/sqvid.html
 

Горе