Alertpay проблеми

veznata

Member
здр, алертпей е много несигурна система сравнение с либертирезерв или пейпол. Преди месец сметката ми бе блокирана и не можех да се логна . няколко дни по-късно видях 4е имам негативен баланс 1000 долара и из4езнали пари. някой я е хакнал. ако може да ми кажете дали има шанс да ме накарат да платя тези пари, писах тук таме из нета и преобладават изказванията 4е е трудно това да стане , все пак ако някой има опит ще съм много благодарен :(
 
От: Alertpay проблеми

Акаунта ти в Аlertpay верифициран ли е?!
А как така си имал "негативен баланс"?! За 1 път виждам подобно нещо.
Колкото до LibertyReserve, това, че е най-сигурната система си е просто някакъв недоизпипан слух. Свържете се със съпорта и попитайте как да си върнете откраднати пари? :D Неможете! За разлика от Paypal...
 
От: Alertpay проблеми

Аз вече от 3 години ползвам само AlertPay и нямам никакви проблеми. По вероятно е от Пейпал да ти блокират акаунт отколкото в alertpay.
 
От: Alertpay проблеми

не знам как точно е станало нямаше ме няколко дни(седмица) и в това време вероятно някой е хакнал паролите ми имаше няколко транзации за благотворителност и за "върнати продукти"-не се занимавам с афилиейт, както и да е получих (-1095 долара) баланс(който според TOS трябва да се възстанови) добре 4е по-рано дръпнах доста пари оттам и останах само с около 10 долара в АП акаунта си. Писах на съпорта им, питах няколко адвоката онлайн казаха 4е на практика не може да мр накарат да платя юрисдиксии и т.н. глупости, добре 4е бях с дебитна карта към АП ина4е .....и ето какво полу4их днес:
Hello,

Thank you for contacting AlertPay. My name is Adeel.

After a thorough review of your AlertPay account we have made the decision to discontinue our business relationship with you.

Our decision is based on the fact that your account has been compromised multiple times. This poses a serious threat to our other members and our network.

Please note the AlertPay account in question will remain inaccessible and this decision is final.

Thank you for understanding.

Regards,

нищо не казвам но внимавайте с тях като нищо може да сте на моето място но да нямате моя късмет и да държите голяма сума в момента
 
От: Alertpay проблеми

не знам как точно е станало нямаше ме няколко дни(седмица) и в това време вероятно някой е хакнал паролите ми имаше няколко транзации за благотворителност и за "върнати продукти"-не се занимавам с афилиейт, както и да е получих (-1095 долара) баланс(който според TOS трябва да се възстанови) добре 4е по-рано дръпнах доста пари оттам и останах само с около 10 долара в АП акаунта си. Писах на съпорта им, питах няколко адвоката онлайн казаха 4е на практика не може да мр накарат да платя юрисдиксии и т.н. глупости, добре 4е бях с дебитна карта към АП ина4е .....и ето какво полу4их днес:
Hello,

Thank you for contacting AlertPay. My name is Adeel.

After a thorough review of your AlertPay account we have made the decision to discontinue our business relationship with you.

Our decision is based on the fact that your account has been compromised multiple times. This poses a serious threat to our other members and our network.

Please note the AlertPay account in question will remain inaccessible and this decision is final.

Thank you for understanding.

Regards,

нищо не казвам но внимавайте с тях като нищо може да сте на моето място но да нямате моя късмет и да държите голяма сума в момента
 

Горе