alien-hosting.com прекратява дейност

white_pawn

Well-Known Member
В следващите няколко дни спират достъпа до сървърите си. Ако някой като мен не е разбрал навреме да влезе, да си премести нещата.
Иначе не беше лоша услугата, стига да не сте придирчиви. Суперите ме клатеха като гладен циганин джанка за същите параметри.
 
От: alien-hosting.com прекратява дейност

Тъй, като написаха, че все още ще поддържат домейни аз не бързах да си го преместя, а сега няма достъп до сайта им - домейна ми е заключен и не мога да го трансферирам. Писах им във Facebook и на мейла, но нямам отговор. Някой знае ли кои са собствениците, за да съдействат?
 
От: alien-hosting.com прекратява дейност

Понеже суперите те клатеха, тея направо те забремениха :drama:
 
От: alien-hosting.com прекратява дейност

Хостингът им беше доста евтин, нормално е да фалират. Бяха готини, даже ми вдигнаха параметри за без пари. RIP Алиен-хостинг.
 
От: alien-hosting.com прекратява дейност

Тъй, като написаха, че все още ще поддържат домейни аз не бързах да си го преместя, а сега няма достъп до сайта им - домейна ми е заключен и не мога да го трансферирам. Писах им във Facebook и на мейла, но нямам отговор. Някой знае ли кои са собствениците, за да съдействат?

Има ли развитие за контакт с някой от Alien.
Мой клиент ми се оплаква със същият проблем и ме моли за съдействие за трансфериране на домейн от тях, но няма никакъв отговор вече седмица.
Това е парадоксално, да няма никаква връзка с тях.
"Да изчезнеш за един ден", както се казва.
 
От: alien-hosting.com прекратява дейност

Успях да се свържа с тях през Facebook страницата им, обаче на фирмената: https://www.facebook.com/seopal/
Отключиха домейна и ми дадоха EPP кода и вече трансфериран към Superhosting.
 
Последно редактирано:
Интересно е как си поднових домейна и ми взеха парите, а той си остана до същата дата. Аз бях останал с идеята, че домейните не са ги махнали. Писах на посочения фейсбук, благодаря на колегата за идеята, мейлът на съпорта не работи и не се изпращат съобщенията дори. Ще чакам отговор на фейсбук, доста несериозно отношение от алиен-хостинг, не съм го очаквал.
 
Интересно е как си поднових домейна и ми взеха парите, а той си остана до същата дата. Аз бях останал с идеята, че домейните не са ги махнали. Писах на посочения фейсбук, благодаря на колегата за идеята, мейлът на съпорта не работи и не се изпращат съобщенията дори. Ще чакам отговор на фейсбук, доста несериозно отношение от алиен-хостинг, не съм го очаквал.
Лесно... как. Слава богу моят беше в ru домейн... и там е малко по-различно, успях да си подновя...
 
Писах им и го подновиха, искаха ми ID на пейпал транзакцията и домейна. Благодаря отново на колегата, който беше дал фейсбука им, не знам как иначе бих се свързал с тях.
 

Горе