Amazon hosting мнения

webserviceseo

New Member
Здравейте,
какво ви е мнението за амазон хостинга? Видях, че се прави по-сложно от стандартния cpanel хостинг, но от колеги чувам, че е много добър и иновативен.
 
От самия начин, по който задаваш въпроса, отговорът е че по-скоро не е за теб. Не го казвам да звучи обидно, просто там нещата са специфични, и като организация, и като терминология, и като нужни знания за администрация. Не е и "хостинг" в смисъла на думата, който влагаш ти (cpanel).

AWS е подходящ по-скоро за по-сложни приложения, които могат в пълна степен да се възползват от различните услуги, за единия хостинг на малък сайт не е това мястото.
 
От самия начин, по който задаваш въпроса, отговорът е че по-скоро не е за теб. Не го казвам да звучи обидно, просто там нещата са специфични, и като организация, и като терминология, и като нужни знания за администрация. Не е и "хостинг" в смисъла на думата, който влагаш ти (cpanel).

AWS е подходящ по-скоро за по-сложни приложения, които могат в пълна степен да се възползват от различните услуги, за единия хостинг на малък сайт не е това мястото.
Благодаря за отговора! Да, аз го разгледах, че е много разнообразен като екстри. Въпреки всичко мисля, че за хостване на сайт за търговия е подходящ когато не е насочен за бг.. Най-вероятно ще ми потрябва някой с опит в създаването на web service-a и тн.
 
AWS не е много подходящ за сравнително малки сайтове, какъвто вероятно е твоят случай. По-скоро си потърси менажиран VPS или споделен хостинг с dedicated ресурси като хибридните планове на Coolicehost.
Благодаря за отговора. Ще поровя още и ще разгледам и Coolicehost
 

Горе