Article Submission Tool или Service

Alserton

New Member
Здравейте.
Изграждам беклинкове из Гугъл и имам проблем.
Налага ми се да използвам Article Submitter и аз имам няколко, но проблема е ,че те работят по следния начин. Регистрират те в над 600 article директории и след това пращат статията ти в всичките. Това обаче не е добре за Google Duplicate Content Filter.

Да кажем, че генерирам по 600 различни статии с моя Article Rewrite софтуеър. И имам 600 директории. Трябва ми софтуеър, който може да изпраща по една от различните статии в всяка директория.

1ва статия = 1ва директория
2ра статия = 2ра директория
и т.н.
Това, за да се избегне duplicate content.

Надявам се да сте разбрали какво имам предвид. Ако някой ми каже откъде да си купя такава програма има една бира от мене :)
 
От: Article Submission Tool или Service

Ето една идея:
Free traffic system http://www.freetrafficsystem.com/

Праща статията в около 30 блога, на тематика избрана от теб според ключови думи. Трудната част е сам да си подготвиш статията за спин-ване. Всяка публикувана статия е уникална и смислена според това доколкот си се постарал при спинването.

Пробвал съм ги, имаше добри резултати.

Афф линк
 
От: Article Submission Tool или Service

Е тука щях да се хвана ако не съм си играл . няма как да стане това което търсиш .
това автоматично завъртане така меже че като го види някои анличанин няма да го чете.
второ
Позлвах Артикъл Субмитер до тук добре. Обаче повечето артикъл директори са съсздадени с една единствена цел когато си купавате програмата да прочете , че вашата статия ще бъде добавена примерно 400 директории. което вас това ви радва и си викате 400 директории 400 линка . ДА АМА НЕ. директорите не са живи, Имам статии които си стоят и чакат одобрение от година, поне да пратят че е отхвърлена. Подаднах в капана и изгурях.

За да правиш трафик от Артикъл директории ,
Пишеш хубава статия които може да спре вниманието на редактора .
И натискаш по 7 или 8 бяха качествените Артикъл ДИректотии в висок ПР.където дават трафик и линкове за сеото.

Да ги правим на бълъци с тези Автоматични системи няма да стане.
 
От: От: Article Submission Tool или Service

И натискаш по 7 или 8 бяха качествените Артикъл ДИректотии в висок ПР.където дават трафик и линкове за сеото.

А може ли да пуснеш линк за някои от тия директории?
 
От: Article Submission Tool или Service

Извинявай не знам какво значи "меже", но ако имаш предвид, че има грешки в статията след rewrite не си прав, защото се праи core article, в който се задават кои думи да се сменят и с какви. Реално всички изречения са свързани по смисъл със синоними на оригиналните глаголи, но пак повтарям подбрани от потребителя.

Докато има програми само слагаш статията и тя я завърта и се получава няква глупост с някакви думи дето изобщо не са смислово вързани и редакцията на статията отнема повече време отколкото да се напише качествен core article.

Това за директориите вероятно е вярно, че са мъртви. Аз като прочета 600 директории се надявам на 50 беклинка.
 
От: Article Submission Tool или Service

Ползвайте SeNuke за rewrite и submit (10-15 директории)
, а за ezine articles ръчно и оригинала
 
От: Article Submission Tool или Service

Аз използвам Article Marketing Robot (aff) в комбинация с the best spinner. Програмата е супер и добавя по 1 статия в директория. Има и вграден спинър, но аз не го използвам. Добавя в над 1800 директории. Единствения проблем е, че при авторегистрацията трябва да въведеш паролите на wp директоориите ръчно, защото wp генерира различна парола от тази, която сте задали за регистрациите...
 
От: Article Submission Tool или Service

И аз си взех article marketing robot-а.
Тия дни ще се тества
 
Последно редактирано:
От: Article Submission Tool или Service

И аз си взех article marketing robot-а.
Тия дни ще се тества
 

Горе